Oleo Pflanzenöl universal

Oleo
25
Marny. Lepiej kupić jakiś lepszyOleo Pflanzenöl universal
47Oleo Pflanzenöl universal
Doskonały do: smażenia pieczenia sałatek
Oleo Pflanzenöl universalOleo Pflanzenöl universal
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-17

pojemność

cena za litr

9,99 zł / l

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012006043

5900012006043

Preis: 8,99 zł

kaufen 15 szt. für 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-11-17 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/90 kcal
Tłuszcz w tym: 10,0 g
kwasy nasycone0,8 g
jednonienasycone6,6 g
wielonienasycone2,6 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Omega 3*0,8 g
*naturalna zawartość
Butelka zawiera 82 łyżki stołowe.

Doskonały do: smażenia pieczenia sałatek
Eigenschaften:źródło kwasów omega 3
Marke:Oleo
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data drukowana w górnej części butelki (podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii produkcyjnej). Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Rücksendeadresse:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • megalo , 2019-03-09 19:53:06Marny. Lepiej kupić jakiś lepszy



Smak dla Ciebie Olej Smak dla Ciebie Olej
słonecznikowy 900 ml
10,13zł/l

Preis: 9,12 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2027-08-19
Kujawski Rapsöl Kujawski Rapsöl
1 litr

Preis: 12,18 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-03-04
Polnischen Rapsöl Polnischen Rapsöl
1 litr

Preis: 9,25 zł

PLN
1
108
Verfallsdatum 2027-09-04
Olandia Kaltgepresstes BIO-Rapsöl Olandia Kaltgepresstes BIO-Rapsöl
zum Braten 500 ml
45,98zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-23
Kujawski Kujawski Rapsöl mit Kujawski Kujawski Rapsöl mit
Rosmarin, Oregano und Basilikum 250 ml
38,72zł/l

Preis: 9,68 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-10-16
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-17
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-25
Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-06
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5