Owolovo Owolovo Mus owocowo-warzywny Odkryj niezwykłe połączenie smaków! Skosztuj orzeźwiającego rabarbaru i soczystych jabłek w pysznym duecie. Postaw na 100 % słodyczy, bez dodatku cukru. Orzeźwiający rabarbar
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-02

pojemność

cena za kilogram

16,45 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901958614781

5901958614781

Preis: 3,29 zł

3.29 PLN 2026-12-02 NewCondition
przecier z jabłek 90 %, przecier z rabarbaru 10 %
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze w 100 g produktu:
Wartość energetyczna201 kJ / 48 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10 g
w tym cukry9,8 g
Błonnik2,1 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Owolovo Mus owocowo-warzywny Odkryj niezwykłe połączenie smaków! Skosztuj orzeźwiającego rabarbaru i soczystych jabłek w pysznym duecie. Postaw na 100 % słodyczy, bez dodatku cukru. Orzeźwiający rabarbar
Eigenschaften:jestem z Polski, bez dodatku cukru!, Produkt polski, orzeźwiający rabarbar
Sicherheitshinweis:Zakrętka może stanowić zagrożenie dla małych dzieci.
Marke:Owolovo
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mus jabłkowo-rabarbarowy. Produkt pasteryzowany. Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii w dolnej części opakowania. Przechowuj w temperaturze pokojowej, przed otwarciem wstrząśnij, po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż do 48 godzin.
Verpackungsart:Tubka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Rücksendeadresse:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Owolovo OWOLOVO Owolovo OWOLOVO
Kirsch-Apfel-Kirsch-Mousse 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-07-07
Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Owolovo OWOLOVO Jabłkowo
Fruchtpüree 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-08
Owolovo OWOLOVO Owolovo OWOLOVO
Johannisbeer-Apfel-Johannisbeer-Mousse 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-07-16
Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Owolovo OWOLOVO Gruszkowo
Apfel-Birnen-Püree 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-05-22
Owolovo OWOLOVO Jagodowo Owolovo OWOLOVO Jagodowo
Apfel-Heidelbeer-Püree 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-06-30
Owolovo OWOLOVO Owolovo OWOLOVO
Aprikosen-Apfel-Aprikosen-Mousse 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-07-08
Owolovo OWOLOVO Owolovo OWOLOVO
Pfirsich-Apfel-Pfirsich-Mousse 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-04-17
Owolovo Owolovo Malinowo Owolovo Owolovo Malinowo
Apfel-Himbeer-Mousse 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-07-15
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko, malina 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-05-30
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5