PROVITUS Rote Bete mit Apfel Fried

Provitus
55
SuperPROVITUS Rote Bete mit Apfel Fried
55
PolecamPROVITUS Rote Bete mit Apfel Fried
48PROVITUS Rote Bete mit Apfel Fried
PROVITUS Rote Bete mit Apfel FriedPROVITUS Rote Bete mit Apfel Fried
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

15,92 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580004144

5900580004144

Preis: 7,64 zł

7.64 PLN 2027-08-30 NewCondition
buraki ćwikłowe 48 %, jabłko 30 %, cebula, olej rzepakowy, cukier, woda, ocet spirytusowy, sól, skrobia modyfikowana kukurydziana, pieprz mielony czarny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna417 kJ / 100 kcal
Tłuszcz4,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,35 g
Węglowodany12 g
w tym cukry10 g
Błonnik1,8 g
Białko1,0 g
Sól1,0 g

najlepsze na zimno
Marke:Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Buraczki zasmażane z jabłkami. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Zubereitung und Verwendung:Spożywać na zimno lub po podgrzaniu.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Rücksendeadresse:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Iwona Michalska , 2023-05-05 09:55:39Super
  • 2023-04-05 12:33:13Polecam



Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Provitus Provitus Rüben gebraten Provitus Provitus Rüben gebraten
mit Preiselbeeren und Äpfeln 480 g
20,29zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-02-20
Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
480 g
15,60zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
Erbsen 480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-12-30
Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus Omas Kraut Provitus Omas Kraut
480 g
15,17zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Provitus Provitus Jungkohl mit Provitus Provitus Jungkohl mit
Dill 480 g
19,06zł/kg

Preis: 9,15 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-01-20
Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
Meerrettich 170 g
30,47zł/kg

Preis: 5,18 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-04-28
Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
640 g
16,41zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
640 g
16,42zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-31
Provitus marinierte Paprika Provitus marinierte Paprika
California 600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-10-30
Provitus marinierte rote Paprika Provitus marinierte rote Paprika
600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-30
Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
kaschubischen 640 g
17,17zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5