Provitus Bistro Geschmorte Kartoffeln mit Karotten

Provitus
51Provitus Bistro Geschmorte Kartoffeln mit Karotten
Provitus Bistro Geschmorte Kartoffeln mit KarottenProvitus Bistro Geschmorte Kartoffeln mit Karotten
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

18,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580005264

5900580005264

Preis: 8,89 zł

8.89 PLN 2028-02-28 NewCondition
marchew (42 %), ziemniaki (34 %), woda, olej rzepakowy, mąka pszenna, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna328 kJ / 79 kcal
Tłuszcz5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,38 g
Węglowodany5,9 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik2,1 g
Białko1,3 g
Sól1,25 g

Pszenica : Zawiera
do schabu, mielonych i kurczaka
Marke:Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Duszona marchewka z ziemniakami. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Zubereitung und Verwendung:Spożywać po podgrzaniu lub na zimno.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Rücksendeadresse:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
    480 g
    14,56zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
    480 g
    15,60zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
    Erbsen 480 g
    15,15zł/kg

    Preis: 7,27 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
    480 g
    15,15zł/kg

    Preis: 7,27 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Provitus Omas Kraut Provitus Omas Kraut
    480 g
    15,17zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Provitus PROVITUS Rote Bete mit Provitus PROVITUS Rote Bete mit
    Apfel Fried 480 g
    15,92zł/kg

    Preis: 7,64 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Provitus Provitus Jungkohl mit Provitus Provitus Jungkohl mit
    Dill 480 g
    19,06zł/kg

    Preis: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
    Verfallsdatum 2027-01-20
    Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
    Meerrettich 170 g
    30,47zł/kg

    Preis: 5,18 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    Preis: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
    640 g
    16,42zł/kg

    Preis: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Provitus marinierte Paprika Provitus marinierte Paprika
    California 600 g
    17,38zł/kg

    Preis: 10,43 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Provitus marinierte rote Paprika Provitus marinierte rote Paprika
    600 g
    17,38zł/kg

    Preis: 10,43 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-09-30
    Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
    kaschubischen 640 g
    17,17zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5