Provitus Sahnemeerrettich

Provitus
55
OkProvitus Sahnemeerrettich
59Provitus Sahnemeerrettich
Provitus SahnemeerrettichProvitus Sahnemeerrettich
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-20

pojemność

cena za kilogram

30,47 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000887

5900580000887

Preis: 5,18 zł

5.18 PLN 2027-01-20 NewCondition
Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
170 g
31,41zł/kg

Preis: 5,34 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-02-22
chrzan 46 %, woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, mleko w proszku odtłuszczone, sól, śmietanka UHT 0,3 % (mleko), stabilizatory: E415, E412, E410, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna907 kJ / 218 kcal
Tłuszcz13,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2 g
Węglowodany19,8 g
w tym cukry12,7 g
Błonnik3,4 g
Białko3 g
Sól0,925 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Chrzan śmietankowy.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcji na słoju. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • I.Monika , 2023-04-06 20:47:12Ok



Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
Meerrettich 170 g
30,47zł/kg

Preis: 5,18 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-04-28
Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
170 ml
26,53zł/l

Preis: 4,51 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2029-08-31
Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

Preis: 4,83 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Portion zu Bonduelle Bonduelle Portion zu
einer Zeit goldener Mais 2x85g 170 g
44,59zł/kg

Preis: 7,58 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2029-08-31
Motyl Sahnemeerrettich Motyl Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-03-17
PREIS REDUZIERT -10%
Geschmack leicht würzig Geschmack leicht würzig
Cranberry- Meerrettich 175 g
25,66zł/kg

Preis: 4,49 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-23
Geschmack geriebenen Meerrettich Geschmack geriebenen Meerrettich
scharf 175 g
28,51zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-11-25
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
480 g
15,60zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
Erbsen 480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-12-30
Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus Omas Kraut Provitus Omas Kraut
480 g
15,17zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
640 g
16,41zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
640 g
16,42zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5