Pudliszki
51
masa netto

masa netto

610 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-22

pojemność

cena za kilogram

19,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010645

5900783010645

Preis: 11,67 zł

11.67 PLN 2028-01-22 NewCondition
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

Preis: 11,55 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-12-10
woda, fasola biała gotowana 32 %, kiełbasa wieprzowa 8,5 % [mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, sól, błonnik pszenny, przyprawy, majeranek, ekstrakty przypraw, substancja zagęszczająca (E407), substancje stabilizujące (E450, E451), regulator kwasowości (E262), przeciwutleniacz (E316), substancja konserwująca (E250), jadalna osłonka (jelito wieprzowe)], koncentrat pomidorowy 4,5 %, boczek wieprzowy wędzony 3,3 % [boczek wieprzowy, woda, sól, substancje stabilizujące (E450, E331), glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (E316), substancja zagęszczająca (E407), regulator kwasowości (E262), substancja konserwująca (E250)], skrobia modyfikowana, cukier, cebula 1,3 %, mąka pszenna, sól, czosnek, musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, zioło), przyprawy (w tym pieprz czarny), zioła (w tym majeranek), naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna374 kJ / 90 kcal
Tłuszcz3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany8,4 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik3,8 g
Białko4,0 g
Sól1,1 g
Opakowanie zawiera 2 sugerowane porcje produktu.

Gorczyca : Zawiera
Pszenica : Zawiera
smaczne i kropka., 2 porcje, jak domowe weki, bez wzmacniaczy smaku
Marke:Pudliszki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pamapol Bohnen und Würstchen mit Pamapol Bohnen und Würstchen mit
    Speck 500 g
    16,66zł/kg

    Preis: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-01-22
    Primavika Primavika-Bohnen in Primavika Primavika-Bohnen in
    Tomatensauce glutenfrei 440 g
    26,66zł/kg

    Preis: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-07-22
    jemyjemy Wir essen Baked Beans mit jemyjemy Wir essen Baked Beans mit
    Schweinswurst 400 g
    19,25zł/kg

    Preis: 7,70 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-08-17
    Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
    geräuchertem Speck in Tomatensauce Rusiecki Bohnen mit Wacholderwurst und 470 g
    24,74zł/kg

    Preis: 11,63 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-12-08
    Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
    500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
    Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
    Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-20
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Pudliszki - Tomate Saft von Pudliszki - Tomate Saft von
    frischen Tomaten 300 ml
    13,70zł/l

    Preis: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-19
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5