Pudliszki Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. Spaghetti po bolońsku to jedno z najpopularniejszych dań kuchni włoskiej. W polskiej wersji będzie wprost idealne z intensywnie pomidorowym sosem Pudliszki. Możesz zrobić danie według przepisu znajdującego się na opakowaniu lub puścić wodze kulinarnych fantazji! Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. Naturalny skład.
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-19

pojemność

cena za kilogram

17,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010096

5900783010096

Preis: 8,43 zł

8.43 PLN 2027-08-19 NewCondition
przecier pomidorowy 56 %, pomidory 22 %, warzywa (cebula 8,3 %, marchew), cukier, sól, olej rzepakowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), zioła 0,3 % (w tym bazylia, oregano 0,08 %, majeranek 0,02 %), przyprawy (w tym pieprz czarny), czosnek 0,07 %
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna217 kJ / 51 kcal
Tłuszcz0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany8,3 g
w tym cukry8,3 g
Błonnik1,7 g
Białko1,9 g
Sól0,80 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. Spaghetti po bolońsku to jedno z najpopularniejszych dań kuchni włoskiej. W polskiej wersji będzie wprost idealne z intensywnie pomidorowym sosem Pudliszki. Możesz zrobić danie według przepisu znajdującego się na opakowaniu lub puścić wodze kulinarnych fantazji! Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. Naturalny skład.
Eigenschaften:smaczne i kropka, naturalny skład, pomidory, czosnek, oregano, majeranek, bez konserwantów
Marke:Pudliszki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos pomidorowy do spaghetti z cebulą, ziołami i czosnkiem. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku (dd/mm/rrrr). Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze otoczenia. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rezepte:Obiad w 15 minut Spaghetti z oliwkami Składniki dla 4 osób: - 400 g makaronu - sos Do Spaghetti Oryginalny Pudliszki - 200 g czarnych oliwek bez pestek - listki świeżej bazylii Ugotuj makaron. Oliwki pokrój na małe kawałki. W garnku podgrzej sos Do Spaghetti Oryginalny, dodaj oliwki, ugotowany makaron i wymieszaj. Na talerzu udekoruj listkami bazylii.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

Preis: 9,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

Preis: 11,34 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-07-11
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
Verfallsdatum
2027-07-13
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

Preis: 10,57 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-08-21
Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe
480 g
28,63zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-09-01
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
PREIS REDUZIERT -25%
Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
400 g
11,80zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-26
Pudliszki - Tomate Saft von Pudliszki - Tomate Saft von
frischen Tomaten 300 ml
13,70zł/l

Preis: 4,11 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-09-22
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

Preis: 11,55 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-12-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5