Pudliszki Bez substancji konserwujących i barwiących. Łagodny sos słodko-kwaśny z ananasem, pędami babmusa i pastą z tamardyndowca. Słodki czy kwaśny? Dobrze, że z sosem Pudliszki nie musisz wybierać. W wersji łagodnej idealnie nada się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, kusząc niepowtarzalnym smakiem ananasa, pędów bambusa, imbiru i sosu sojowego. Naturalny skład. Bez substancji konserwujących i barwiących.
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-18

pojemność

cena za kilogram

17,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010065

5900783010065

Preis: 8,43 zł

8.43 PLN 2027-06-18 NewCondition
woda, warzywa (marchew, papryka czerwona i zielona, cebula), przecier pomidorowy 19,3 %, cukier, ananas w syropie 6,5 % [ananas, woda, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)], ocet spirytusowy, skrobia kukurydziana, pędy bambusa 2,9 %, sól, ocet ryżowy, pasta z tamaryndowca 0,3 %, czosnek, naturalne aromaty, przyprawy (w tym anyż)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna290 kJ / 68 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany16 g
w tym cukry14 g
Błonnik0,5 g
Białko0,8 g
Sól1,1 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

Bez substancji konserwujących i barwiących. Łagodny sos słodko-kwaśny z ananasem, pędami babmusa i pastą z tamardyndowca. Słodki czy kwaśny? Dobrze, że z sosem Pudliszki nie musisz wybierać. W wersji łagodnej idealnie nada się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, kusząc niepowtarzalnym smakiem ananasa, pędów bambusa, imbiru i sosu sojowego. Naturalny skład. Bez substancji konserwujących i barwiących.
Eigenschaften:smaczne i kropka., naturalny skład, pędy bambusa, ananas, pasta z tamaryndowca, bez konserwantów
Marke:Pudliszki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Łagodny sos słodko-kwaśny z ananasem i pędami bambusa. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku (dd/mm/rrrr). Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze otoczenia. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rezepte:Obiad w 15 minut Kurczak w sosie słodko-kwaśnym Składniki dla 4 osób: - 200 g ryżu (ok. 2 torebki) - sos Słodko-Kwaśny Pudliszki - 400 g piersi z kurczaka - 50 g orzeszków ziemnych - sól, olej Ugotuj ryż. Kurczaka pokrój na kawałki, posól, a następnie usmaż na rozgrzanym oleju. Orzeszki upraż na suchej patelni. W garnku podgrzej sos Słodko-Kwaśny, dodaj kurczaka, orzeszki, a na końcu ryż. Wymieszaj.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

Preis: 9,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

Preis: 11,34 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-07-11
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
Verfallsdatum
2027-07-13
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

Preis: 10,57 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-08-21
Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe
480 g
28,63zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-09-01
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
PREIS REDUZIERT -25%
Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
400 g
11,80zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-26
Pudliszki - Tomate Saft von Pudliszki - Tomate Saft von
frischen Tomaten 300 ml
13,70zł/l

Preis: 4,11 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-09-22
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

Preis: 11,55 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-12-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5