Biominks BIO Buchweizenscheiben

Biominki
Biominks BIO BuchweizenscheibenBiominks BIO Buchweizenscheiben
BIO
masa netto

masa netto

55 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-25

pojemność

cena za kilogram

98,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904730012683

5904730012683

Preis: 5,39 zł

5.39 PLN 2026-11-25 NewCondition

kasza gryczana* (97 %), łuska gryki* (2 %), sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1472 kJ / 348 kcal
Tłuszcz - 3,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,6 g
Węglowodany - 64 g
w tym cukry - 0,7 g
Błonnik - 7,7 g
Białko - 13 g
Sól - 1,0 g


Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
Verfallsdatum 2027-02-26
Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
Verfallsdatum 2027-05-26
Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
47,69zł/kg

Preis: 1,24 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2027-01-31
Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
36 g
52,22zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
118
Verfallsdatum 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
Verfallsdatum 2027-05-18
Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
-Wafern 180 g
23,39zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-30
Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
Verfallsdatum 2027-07-30
Biominki Biominki Fruchtgelee ohne Biominki Biominki Fruchtgelee ohne
BIO
Biominki Fruchtgelee ohne Gelatine BIO Biominki Fruchtgelee ohne Gelatine BIO
Gelatine BIO 100 g
123,70zł/kg

Preis: 12,37 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-11-08
Biominki Biominki Biominki Biominki
Mais-Hirse-Waffeln, ungesalzen, BIO 62 g
93,55zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-11-25
Biominki Biominki Biominki Biominki
Buchweizenwaffeln, ungesalzen, BIO 60 g
79,67zł/kg

Preis: 4,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-01
Biominki Biominki Glutenfreie Biominki Biominki Glutenfreie
Mais-Puffs, Bio 150 g
69,40zł/kg

Preis: 10,41 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-23
Biominki Biominki Andruty Cocoa Biominki Biominki Andruty Cocoa
BIO 32 g
140,31zł/kg

Preis: 4,49 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-20
Biominki Biominki
75 g
76,93zł/kg

Preis: 5,77 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-03-31
Biominki Biominka Balls mit Biominki Biominka Balls mit
BIO-Schokoladengeschmack 500 g
39,12zł/kg

Preis: 19,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-08-06
Biominki Biominks Biominki Biominks
BIO-Honigbällchen 500 g
38,42zł/kg

Preis: 19,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5