SM Grudziądz Halbfetter Hüttenkäse

43SM Grudziądz Halbfetter Hüttenkäse
SM Grudziądz Halbfetter Hüttenkäse  SM Grudziądz Halbfetter Hüttenkäse
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

24,25 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906983000004

5906983000004

Preis: 4,85 zł

4.85 PLN 2026-10-21 NewCondition
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Maluta Hüttenkäse aus Maluta, Maluta Hüttenkäse aus Maluta,
    dreimal gehackt, frisch, teilentrahmt 200 g
    27,15zł/kg

    Preis: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-09
    Bio Planet Bio Planet Tofu natur Bio Planet Bio Planet Tofu natur
    BIO 200 g
    33,95zł/kg

    Preis: 6,79 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-11-12
    Bio Planet Bio Planet Tofu BIO Bio Planet Bio Planet Tofu BIO
    geräuchert 200 g
    36,00zł/kg

    Preis: 7,20 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Piątnica Piątnica fetter Piątnica Piątnica fetter
    Hüttenkäse 8% Fett. 250 g
    24,92zł/kg

    Preis: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Piątnica Piątnica halbfetter Piątnica Piątnica halbfetter
    Hüttenkäse 4% Fett 250 g
    24,92zł/kg

    Preis: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
    halbfetter Hüttenkäse 4% Fett 230 g
    23,61zł/kg

    Preis: 5,43 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-20
    Mlekovita Mlekovita Halbfetter Mlekovita Mlekovita Halbfetter
    Hüttenkäse ohne Laktose, 4% Fett 230 g
    27,00zł/kg

    Preis: 6,21 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
    aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-02-10
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5