Piątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.

Piątnica
55
Bez zarzutu Piątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.
55
PysznyPiątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.
55
Bardzo dobry do serników Piątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.
55
Wszystko prrzysxlo w krotkim czase jestem zadowolonaPiątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.
55
PolecamPiątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.
55
doskonaly !Piątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.
436Piątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.
Piątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.Piątnica fetter Hüttenkäse 8% Fett.
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

24,92 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004025

5900531004025

Preis: 6,23 zł

kaufen 6 szt. für 6.14 zł/szt
6.23 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pasteryzowane, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna614 kJ/147 kcal
Tłuszcz8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany3,7 g
w tym cukry3,7 g
Białko15 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
Piątnica
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Twaróg Wiejski tłusty.
Weitere Informationen:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +10 ℃. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Tacka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 36 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:31:06Bez zarzutu
  • Iskra , 2022-02-04 12:25:28Pyszny
  • 2021-11-27 21:52:41Bardzo dobry do serników
  • Bogiel Elzbieta , 2021-03-11 21:38:57Wszystko prrzysxlo w krotkim czase jestem zadowolona
  • Agata , 2020-12-23 20:48:23Polecam
  • 2015-12-03 14:46:39doskonaly !



Piątnica Piątnica halbfetter Piątnica Piątnica halbfetter
Hüttenkäse 4% Fett 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-10-18
Piątnica Mascarpone Piątnica Mascarpone
250 g
42,80zł/kg

Preis: 10,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-26
Bakoma Bakoma Regnum Mascarpone Bakoma Bakoma Regnum Mascarpone
Käse 250 g
55,24zł/kg

Preis: 13,81 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-15
Bakoma Bakoma Ricotta Käse Bakoma Bakoma Ricotta Käse
250 g
33,68zł/kg

Preis: 8,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-06
Maluta Hüttenkäse aus Maluta, Maluta Hüttenkäse aus Maluta,
dreimal gehackt, frisch, teilentrahmt 200 g
27,15zł/kg

Preis: 5,43 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
halbfetter Hüttenkäse 4% Fett 230 g
23,61zł/kg

Preis: 5,43 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-20
Mlekovita Mlekovita Halbfetter Mlekovita Mlekovita Halbfetter
Hüttenkäse ohne Laktose, 4% Fett 230 g
27,00zł/kg

Preis: 6,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-18
SM Grudziądz Halbfetter SM Grudziądz Halbfetter
Hüttenkäse 200 g
24,25zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Hüttenkäse aus Piątnica Hüttenkäse aus
Piatnica 200 g
21,95zł/kg

Preis: 4,39 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-10-13
Piątnica "Country Cheese" mit Piątnica "Country Cheese" mit
Schnittlauch 150 g
24,93zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-12
PREIS REDUZIERT -10%
Piątnica "Country Cheese" Licht Piątnica "Country Cheese" Licht
150 g
22,13zł/kg

Preis: 3,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-10-07
Piątnica Piątnica, Suppencreme Piątnica Piątnica, Suppencreme
18% 200 ml
19,30zł/l

Preis: 3,86 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Piątnica Quark -Käsekuchen Piątnica Quark -Käsekuchen
gemahlen, 1 kg 1 kg

Preis: 22,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-01
Piątnica "Dein Geschmack " Piątnica "Dein Geschmack "
natürliche Frischkäse 135 g
32,96zł/kg

Preis: 4,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5