Sante Crunchy Eine Bananenschokolade gefüllt mit Schokolade

Sante
Sante Crunchy Eine Bananenschokolade gefüllt mit SchokoladeSante Crunchy Eine Bananenschokolade gefüllt mit Schokolade
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-20

pojemność

cena za kilogram

56,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617015938

5900617015938

Preis: 2,25 zł

2.25 PLN 2027-01-20 NewCondition
produkty pochodzące ze zbóż: 34,5% (płatki owsiane, mąka kukurydziana, kasza kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, czekolada 18% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E492; naturalny aromat waniliowy), rodzynka, tłuszcz palmowy nieutwardzony*, puree bananowe 3,4%, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, cukier trzcinowy nierafinowany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cukier, sól, emulgator: lecytyny (z soi), sól morska, ekstrakt słodowy jęczmienny, *Pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 1766 kJ/420 kcal
Tłuszcz 14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,0 g
Węglowodany 67 g
w tym cukry 28 g
Błonnik 4,4 g
Białko 5,0 g
Sól 0,20 g
Opakowanie zawiera 1 porcję produktu.

Może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy oraz mleko.
Allergiehinweis:
Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Sante
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Baton zbożowy musli z dodatkiem bananów podlany czekoladą.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:Sante A. Kowalski sp.j.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Polska
Rücksendeadresse:Sante A. Kowalski sp.j.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Polska
Bakalland bah ! Bakalland bah !
Verfallsdatum 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Müsliriegel Sante Sante Crunchy Müsliriegel
bestreut Müsli mit getrockneten Pflaumen mit Vanillesauce 40 g
49,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Hafer Sante Sante Green Tree Baton Hafer
Müsli mit Schokolade 40 g
64,00zł/kg

Preis: 2,56 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum
2026-11-28
Bakalland Bakalland Bah! Bakalland Bakalland Bah!
Cerealienriegel 5 Lebensmittel 40 g
55,00zł/kg

Preis: 2,20 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-30
Kopernik Copernicus Klassische Kopernik Copernicus Klassische
Theaterwaffel 40 g
61,00zł/kg

Preis: 2,44 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Kakaocreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
58,25zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
60,75zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-14
Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes kleines 500 g
12,72zł/kg

Preis: 6,36 zł

PLN
1
14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5