Sodasan Ökologischer grüner Tee und Limettenseife

Sodasan Aksamitne mydło roślinne na bazie składników pochodzących z upraw ekologicznie kontrolowanych, wyprodukowane metodą tradycyjnej sztuki zmydlania na zimno wzbogacone nawadniającym masłem Shea oraz ekstraktami z zielonej herbaty i limonki. Zielona herbata zawiera silne przeciwutleniacze, zmniejsza podrażnienia, zaczerwienienia i obrzęki, wykazuje działanie antybakteryjne a limonka zawiera witaminę C i flawonoidy oraz przeciwutleniacze, które wzmacniają kolagen.
Sodasan Ökologischer grüner Tee und LimettenseifeSodasan Ökologischer grüner Tee und Limettenseife
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-16

pojemność

cena za kilogram

108,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886190152

4019886190152

Preis: 10,85 zł

10.85 PLN 2028-01-16 NewCondition

INCI:  Sodium Palmate*, Sodium Palm Kernelate*, Aqua, Elaeis Guineensis Kernel Oil*, Glycerine*, Perfum, Sodium Chloride, Butyrispermum Parkii Butter*, Citrus Limon Peel Oil*, Camellia Sinensis Leaf*, CI 75815, CI 75120, Linalool**, Limonene**, Citric Acid. Zawiera linalool. Może powodować reakcje alergiczne. *

95% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych,

** składniki naturalnych olejków eterycznych. Produkt certyfikowany zgodnie ze standardami Nature Care Product Standard, produkty opatrzone tym znakiem zostały dokładnie przetestowane i spełniają najwyższe standardy jakości. Składają się z wyłącznie z surowców pochodzenia naturalnego i ekologicznego.


Aksamitne mydło roślinne na bazie składników pochodzących z upraw ekologicznie kontrolowanych, wyprodukowane metodą tradycyjnej sztuki zmydlania na zimno wzbogacone nawadniającym masłem Shea oraz ekstraktami z zielonej herbaty i limonki. Zielona herbata zawiera silne przeciwutleniacze, zmniejsza podrażnienia, zaczerwienienia i obrzęki, wykazuje działanie antybakteryjne a limonka zawiera witaminę C i flawonoidy oraz przeciwutleniacze, które wzmacniają kolagen.
Sodasan Ökologische Seife von Sodasan Ökologische Seife von
und Ingwer BIO Sodasan Cosmetics mit dem Duft von Zitronengras 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
BIO Bio-Seife mit dem Duft von Mandeln und Avocado 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-01
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
BIO Bio-Seife mit dem Duft von Eisenkraut und Zitrone 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-08-07
Sodasan Sodasan Gemüseseife BIO Sodasan Sodasan Gemüseseife BIO
Rose und Pelargonie 100 g
108,60zł/kg

Preis: 10,86 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-23
Barwa Die Farbe grau Seife Barwa Die Farbe grau Seife
unscented hypoallergen 100 g
44,30zł/kg

Preis: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Hypoallergene, Barwa Hypoallergene,
Kamillenextrakt traditionelle, polnische graue Seife mit 100 g
44,50zł/kg

Preis: 4,45 zł

PLN
1
13
Sodasan Sodasan Ökologische Sodasan Sodasan Ökologische
Ringelblumenseife und Aloe 100 g
112,30zł/kg

Preis: 11,23 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-26
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Sodasan Bio- Kosmetik Sodasan Bio- Kosmetik
PflanzenseifeFlüssige Bio-Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

Preis: 18,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2036-11-25
Sodasan Bio- Seife Fleck Sodasan Bio- Seife Fleck
Sodasan ökologischen Sodasan ökologischen
Pflanzenseifeaus Olivenöl SENSITIVE 1 litr

Preis: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ökologischen Sodasan ökologischen
Pflanzenseifeaus Olivenöl Lavendel - Olive 300 ml
69,97zł/l

Preis: 20,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-29
Sodasan Sodasan Kosmetik Sodasan Sodasan Kosmetik
Flüssigkeit mit einem Duft von Zitrus BIO Bio-Pflanzenseife mit Olivenöl in einer 300 ml
56,30zł/l

Preis: 16,89 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-01-27
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
Citrus-Oliven-Flüssigseife 1 litr

Preis: 40,72 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-20
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
Rose-Oliven-Flüssigseife 1 litr

Preis: 40,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-13
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
Lavendel-Oliven-Flüssigseife 1 litr

Preis: 41,35 zł

PLN
1
1
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5