Sonko Light Waffeln 3 Körner in Vollmilchschokolade

Sonko
Sonko Light Waffeln 3 Körner in VollmilchschokoladeSonko Light Waffeln 3 Körner in Vollmilchschokolade
masa netto

masa netto

36 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

138,61 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180640111

5902180640111

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-05-31 NewCondition
czekolada mleczna 55 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyna sojowa), pełnoziarnista mąka żytnia 18 %, mąka żytnia 11,5 %, pełnoziarnista mąka pszenna 9 %, woda, mąka gryczana 2 %, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina, błonnik gryczany, otręby kukurydziane, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1947 kJ / 465 kcal
Tłuszcz, w tym:20,1 g
- kwasy tłuszczowe nasycone12,8 g
Węglowodany, w tym:60,3 g
- cukry29,6 g
Błonnik5,5 g
Białko7,9 g
Sól0,56 g
Opakowanie zawiera 3 porcje (3 kromki).

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Sonko
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pieczywo 3 ziarna w czekoladzie mlecznej. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie mlecznej.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
36 g
52,22zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
118
Verfallsdatum 2027-06-30
Sonko Sonko Light Vollkornwaffeln Sonko Sonko Light Vollkornwaffeln
in dunkler Schokolade 36 g
138,61zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2027-05-12
Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
Verfallsdatum 2027-02-26
Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
Verfallsdatum 2027-05-26
Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
47,69zł/kg

Preis: 1,24 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2027-01-31
Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
Verfallsdatum 2027-05-18
Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
-Wafern 180 g
23,39zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-30
Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
Verfallsdatum 2027-07-30
Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
130 g
36,15zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
62
Verfallsdatum 2027-09-15
Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
Meersalz 130 g
37,08zł/kg

Preis: 4,82 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-25
Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-01
Sonko Sonko weißer Langkornreis Sonko Sonko weißer Langkornreis
1 kg

Preis: 7,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-02
Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
Kürbiskernen 130 g
37,31zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-12
Sonko geröstete Buchweizengrütze Sonko geröstete Buchweizengrütze
4 x 100g Beutel 400 g
16,13zł/kg

Preis: 6,45 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5