Speisegelatine Schweine

Cykoria
55
Bardzo dobra w chorobach zwyrodnieniowychSpeisegelatine Schweine
55
Co prawda partia z Niemiec, ale żelatyna z Cykorii nigdy mnie nie zawiodła.Speisegelatine Schweine
411Speisegelatine Schweine
Żelatyna zdatna do spożycia przez ludzi.
Speisegelatine SchweineSpeisegelatine Schweine
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

119,80 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288000837

5900288000837

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2029-04-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna1435 kJ / 338 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko84 g
Sól0,08 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Zawartość opakowania wystarcza do przyrządzenia około 2 litrów roztworu.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Żelatyna zdatna do spożycia przez ludzi.
Eigenschaften:a 2 litry wody lub wywaru
Marke:Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Żelatyna spożywcza wieprzowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania: W 1 litrze wody lub wywaru mięsnego rozprowadzić 5-6 łyżeczek żelatyny. Po około 20 minutach ponownie zamieszać i podgrzać do rozpuszczenia żelatyny (Nie gotować). Zawartość opakowania wystarcza do sporządzenia około 2 litrów roztworu.
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2016-06-29 09:27:11Bardzo dobra w chorobach zwyrodnieniowych
  • 2015-09-14 16:49:40Co prawda partia z Niemiec, ale żelatyna z Cykorii nigdy mnie nie zawiodła.



Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Verfallsdatum
2029-04-30
Delecta Delecta Gelatine , Fleisch Delecta Delecta Gelatine , Fleisch
Fisch Gemüse und Desserts 50 szt.

Preis: 4,50 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2029-03-30
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Preis: 12,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-01
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Speisegelatine 20 g
149,50zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Chicorée-Gelatine mit Cykoria Chicorée-Gelatine mit
Gewürzen für Schweinefleisch und Fisch 40 g
94,00zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
53
Verfallsdatum
2027-12-30
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
03.01 40 g
103,75zł/kg

Preis: 4,15 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum
2028-11-30
PREIS REDUZIERT -25%
Delecta Delecta 2-1 Gelling Zucker Delecta Delecta 2-1 Gelling Zucker
500 g 500 g
10,78zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-10-30
Amylon Amylon
10 g
711,00zł/kg

Preis: 7,11 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-12-03
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5