Twist Joghurt Drink Waldfrüchten

Bakoma
48Twist Joghurt Drink Waldfrüchten
Twist Joghurt Drink WaldfrüchtenTwist Joghurt Drink Waldfrüchten
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

16,50 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197007354

5900197007354

Preis: 6,27 zł

6.27 PLN 2026-10-31 NewCondition
mleko, cukier, owoce leśne 1,6 % (jeżyna, jagoda, malina, aronia), koncentrat soku z buraka, koncentrat soku z aronii, aromat, kultury bakterii jogurtowych oraz L. acidophilus i Bifidobacterium
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g jogurtu
Wartość energetyczna275 kJ / 65 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany10,0 g
w tym cukry9,8 g
Białko2,7 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
zawiera bakterie + L. acidophilus + Bifidobacterium, firma polska
Marke:Bakoma
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Jogurt do picia owoce leśne.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temp.: od +2 ℃ do + 6 ℃
Zubereitung und Verwendung:Wstrząśnij przed spożyciem
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Bakoma Twist Himbeer-Joghurt Drink Bakoma Twist Himbeer-Joghurt Drink
    380 g
    16,50zł/kg

    Preis: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bakoma Twist Erdbeer-Joghurt Drink Bakoma Twist Erdbeer-Joghurt Drink
    380 g
    16,53zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bakoma Twist Trinkjoghurt , 400 g Bakoma Twist Trinkjoghurt , 400 g
    Mango- Pfirsich 380 g
    16,53zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bakoma Twist Joghurt Drink Kaffee Bakoma Twist Joghurt Drink Kaffee
    380 g
    16,53zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bakoma verdrehen Erdbeere Joghurt Bakoma verdrehen Erdbeere Joghurt
    Drink 380 g
    16,53zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-17
    Bakoma Bakoma Men Proteindrink mit Bakoma Bakoma Men Proteindrink mit
    Vanillegeschmack 380 g
    21,66zł/kg

    Preis: 8,23 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-01-12
    Bakoma Bakoma Men Proteindrink mit Bakoma Bakoma Men Proteindrink mit
    Bananengeschmack 380 g
    21,63zł/kg

    Preis: 8,22 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-12-30
    Bakoma Bakoma Men ist ein Bakoma Bakoma Men ist ein
    Proteingetränk mit Schokoladengeschmack 380 g
    21,63zł/kg

    Preis: 8,22 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-01-14
    Bakoma Bakoma
    250 g
    26,12zł/kg

    Preis: 6,53 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-18
    Bakoma Bakoma
    250 g
    26,12zł/kg

    Preis: 6,53 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-21
    Bakoma Bakoma Satino Kaffee Bakoma Bakoma Satino Kaffee
    trinken Milchkaffee Cappuccino 230 ml
    28,39zł/l

    Preis: 6,53 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-21
    Bakoma Bakoma Men ist ein Bakoma Bakoma Men ist ein
    Proteindrink mit Erdbeergeschmack 380 g
    21,66zł/kg

    Preis: 8,23 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-01-13
    Bakoma Bakoma Trinkjoghurt, Bakoma Bakoma Trinkjoghurt,
    isländischer Typ, Skyr, Himbeere, Erdbeere 300 g
    23,83zł/kg

    Preis: 7,15 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-30
    Bakoma Bakoma Skyr Trinkjoghurt, Bakoma Bakoma Skyr Trinkjoghurt,
    isländischer Typ, Blaubeere 300 g
    23,83zł/kg

    Preis: 7,15 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-23
    Bakoma Bakoma Skyr Trinkjoghurt, Bakoma Bakoma Skyr Trinkjoghurt,
    isländische Art, Mango, Passionsfrucht 300 g
    23,83zł/kg

    Preis: 7,15 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-23
    Bakoma Bakoma
    Verfallsdatum 2026-11-07
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5