Vera
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-04-28

pojemność

cena za kilogram

24,29 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905367066742

5905367066742

Preis: 8,26 zł

8.26 PLN 2029-04-28 NewCondition
Vera Vera Oliwki czarne drylowane Vera Vera Oliwki czarne drylowane
340 g
23,15zł/kg

Preis: 7,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-07-08
woda, oliwki czarne, sól, stabilizator: glukonian żelazawy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu po odsączeniu zalewy:
Wartość energetyczna 530 kJ / 129 kcal
Tłuszcz 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,2 g
Węglowodany <0,5 g
w tym cukry <0,5 g
Białko <0,5 g
Sól 2,5 g

Produkt może zawierać pestki lub fragmenty pestek.
Marke:Vera
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Oliwki czarne drylowane, w zalewie. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Hiszpania
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
340 g
25,59zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-08-31
Rolnik Dosenmais Rolnik Dosenmais
340 g
13,15zł/kg

Preis: 4,47 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum
2029-09-16
Bio Europa Bio Europe grüne Bio Europa Bio Europe grüne
Bohnen in einem Glas BIO gebeizt 340 g
21,32zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

Preis: 9,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Europa Bio Europe Karotten in Bio Europa Bio Europe Karotten in
einem Glas eingelegte 340 g
23,50zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Hektor Hector geriebenen Rüben Hektor Hector geriebenen Rüben
Luncheon 340 g
11,74zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit
Apple BIO 340 g
21,82zł/kg

Preis: 7,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5