Weinkellerei Unsere Spezialität: Polnische Krupnik-Suppe

Winiary
410Weinkellerei Unsere Spezialität: Polnische Krupnik-Suppe
Krupnik to tradycyjna zupa, której smak łączy pokolenia i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Charakteryzuje go wyjątkowy aromat i sycąca konsystencja, która sprawia, że jest idealnym daniem na chłodniejsze dni. Krupnik polski WINIARY wyróżnia się głębokim smakiem, który zawdzięcza polskim płatkom jęczmiennym, suszonym warzywom i odpowiednio dobranym przyprawom. Znajdziesz w nim ziemniaki, marchew, seler, pietruszkę, cebulę, czosnek oraz suszone podgrzybki, które na pewno doskonale znasz ze swojej kuchni. Krupnik z torebki WINIARY przygotujesz zaledwie w kilka minut. Nie wymaga długiego gotowania na wolnym ogniu ani doprawiania. Świetnie smakuje solo, ale możesz go podać także z ugotowanymi ziemniakami, łyżką śmietanki i posiekanym drobno koperkiem. WINIARY Krupnik polski to: • Szybkie rozwiązanie na rodzinny obiad. • Pyszna zupa bez długiego gotowania. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt zawierający polskie płatki jęczmienne. Krupnik polski w opakowaniu 59 g to aż trzy porcje tradycyjnie pysznej zupy!
Weinkellerei Unsere Spezialität: Polnische Krupnik-SuppeWeinkellerei Unsere Spezialität: Polnische Krupnik-Suppe
masa netto

masa netto

59 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

56,78 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085010138

5900085010138

Preis: 3,35 zł

3.35 PLN 2027-04-30 NewCondition
płatki jęczmienne* 37,1 %, suszone warzywa 19,8 % (ziemniak 10,2 %, marchew* 4,1 %, korzeń selera*, cebula*, czosnek*, pasternak* korzeń pietruszki*), mąka ryżowa*, odtłuszczone mleko w proszku*, sól, aromaty, wędzony tłuszcz wieprzowy*, cukier*, liść pietruszki*, przyprawy*, suszony podgrzybek*, barwnik (karmel*), *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna109 kJ
Wartość energetyczna26 kcal
Tłuszcz0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany4,6 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik0,7 g
Białko0,8 g
Sól0,66 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Jęczmień : Zawiera
Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Krupnik to tradycyjna zupa, której smak łączy pokolenia i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Charakteryzuje go wyjątkowy aromat i sycąca konsystencja, która sprawia, że jest idealnym daniem na chłodniejsze dni. Krupnik polski WINIARY wyróżnia się głębokim smakiem, który zawdzięcza polskim płatkom jęczmiennym, suszonym warzywom i odpowiednio dobranym przyprawom. Znajdziesz w nim ziemniaki, marchew, seler, pietruszkę, cebulę, czosnek oraz suszone podgrzybki, które na pewno doskonale znasz ze swojej kuchni. Krupnik z torebki WINIARY przygotujesz zaledwie w kilka minut. Nie wymaga długiego gotowania na wolnym ogniu ani doprawiania. Świetnie smakuje solo, ale możesz go podać także z ugotowanymi ziemniakami, łyżką śmietanki i posiekanym drobno koperkiem. WINIARY Krupnik polski to: • Szybkie rozwiązanie na rodzinny obiad. • Pyszna zupa bez długiego gotowania. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt zawierający polskie płatki jęczmienne. Krupnik polski w opakowaniu 59 g to aż trzy porcje tradycyjnie pysznej zupy!
Eigenschaften:po prostu dobre!, z polskimi płatkami jęczmiennymi, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Krupnik polski.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 8 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 8 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Amino Amino Instant Gulaschsuppe Amino Amino Instant Gulaschsuppe
    mit Schweinefleisch und Paprika 59 g
    44,07zł/kg

    Preis: 2,60 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Amino Amino Instant Suppe Brühe Amino Amino Instant Suppe Brühe
    mit Italienisch und Petersilie 59 g
    43,90zł/kg

    Preis: 2,59 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Winiary Winiary Kartoffelpüree Winiary Winiary Kartoffelpüree
    Gericht mit gebratenen Zwiebeln und Croutons 59 g
    98,31zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
    gemahlener roter Borschtsch 14 g
    130,71zł/kg

    Preis: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
    108,24zł/kg

    Preis: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
    pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
    90,48zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
    100,00zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5