Zott Jogobella Erdbeer-Grapefruit Fruchtjoghurt

Jogobella Zott
55
Ok
Zott Jogobella Erdbeer-Grapefruit Fruchtjoghurt
52Zott Jogobella Erdbeer-Grapefruit Fruchtjoghurt
Zott Jogobella Erdbeer-Grapefruit FruchtjoghurtZott Jogobella Erdbeer-Grapefruit Fruchtjoghurt
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

17,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014500518954

4014500518954

Preis: 2,55 zł

Produkt vorübergehend nicht verfügbar
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
2.55 PLN NewCondition
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:26:31Ok



Bakoma cremigen Joghurt Kokos Bakoma cremigen Joghurt Kokos
- Mandel 150 g
30,53zł/kg

Preis: 4,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-23
Bakoma cremigen Joghurt 150g Bakoma cremigen Joghurt 150g
Kaffee 150 g
30,47zł/kg

Preis: 4,57 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-29
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Joghurt Heidelbeere gewürzt Panna Cotta 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Joghurt mit Kirschgeschmack Panna Cotta 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Erdbeer-Joghurt aromatisiert Panna Cotta 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Joghurt Pfirsich-Geschmack Panna Cotta 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-18
Mlekovita Mlekovita Joghurt Mlekovita Mlekovita Joghurt
polnische Erdbeere 150 g
16,53zł/kg

Preis: 2,48 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-03
Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut
- Mandel auf Kokoscreme 150 g
42,87zł/kg

Preis: 6,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-21
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Beeren-Granatapfel-Fruchtjoghurt 150 g
17,00zł/kg

Preis: 2,55 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-25
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Fruchtjoghurt ohne Zucker und Beeren 150 g
18,13zł/kg

Preis: 2,72 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-10-26
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Fruchtjoghurt ohne Zucker Himbeere 150 g
18,13zł/kg

Preis: 2,72 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-10-26
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Fruchtjoghurt ohne Zuckergebackenen Apfel 150 g
18,13zł/kg

Preis: 2,72 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-10-26
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Fruchtjoghurt ohne Zucker Ananas-Banane 150 g
18,20zł/kg

Preis: 2,73 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-26
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Fruchtjoghurt, Apfel, Birne, ohne Zuckerzusatz 150 g
18,20zł/kg

Preis: 2,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-15
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

Preis: 2,73 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-10-15
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

Preis: 2,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5