Przedstawiamy państwu produkty ekologiczne marki Batom. Polecamy pyszne dżemy niskosłodzone cukrem trzcinowym. Składniki używane w produkcji są najwyższej jakości, w pełni naturalne i pochodzą z upraw ekologicznych, certyfikowanych. Produkty Batom nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów. Marka produktów Batom już przyjęła się na rynku żywności ekologicznej o czym świadczy coraz większe zainteresowanie klientów, ich pozytywne opinie oraz stały wzrost sprzedaży.

 
skipObst
5907709957718 5907709957718 Batom
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

Preis: 19,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-01
5907709951860 5907709951860 Batom
Batom Bio Batom Trockengemüse BIO Batom Bio Batom Trockengemüse BIO
75 g
162,13zł/kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-01
 
5907709951778 5907709951778 Batom
Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C
BIO 270 g
107,37zł/kg

Preis: 28,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-09-16
5907709951990 5907709951990 Batom
Batom Batom Cynamon cejloński Batom Batom Cynamon cejloński
mielony BIO 125 g
149,28zł/kg

Preis: 18,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-31
5907709954915 5907709954915 Batom
Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
Sirup BIO 220 g
72,68zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-05
 
5907709953840 5907709953840 Batom
Batom Batom Backpulver Batom Batom Backpulver
1 kg
15,00zł/kg

Preis: 15 zł

PLN
1
9
Batom Batom Backpulver
5 5
5 3 Batom Batom Backpulver
Verfallsdatum 2028-03-03
5907709950672 5907709950672 Batom
Batom Batom Erythrit Batom Batom Erythrit
500 g
38,74zł/kg

Preis: 19,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-25
 
5907709950535 5907709950535 Batom
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

Preis: 28,86 zł

PLN
1
2
Batom
5 5
5 1 Batom
Verfallsdatum 2027-09-10
5907709956049 5907709956049 Batom
Batom Batom Holundersirup BIO Batom Batom Holundersirup BIO
330 ml
63,33zł/l

Preis: 20,90 zł

PLN
1
1
Batom Batom Holundersirup BIO
5 5
5 1 Batom Batom Holundersirup BIO
Verfallsdatum 2027-05-23
5907709950863 5907709950863 Batom
Batom Bio- Himbeersirup Batom Bio- Himbeersirup
330 ml
81,79zł/l

Preis: 26,99 zł

PLN
1
2
Batom Bio- Himbeersirup
4 5
4.5 2 Batom Bio- Himbeersirup
Verfallsdatum 2027-09-10
 
5907709954236 5907709954236 Batom
Batom Batom Gojnik Bergtee Batom Batom Gojnik Bergtee
35 g
524,86zł/kg

Preis: 18,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-31
 
5907709956179 5907709956179 Batom
Batom Batom Vitamin C 1000 mg Batom Batom Vitamin C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

Preis: 15,50 zł

PLN
1
1
Batom Batom Vitamin C 1000 mg
5 5
5 2 Batom Batom Vitamin C 1000 mg
Verfallsdatum 2028-01-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5