Batom

Mieszanka warzyw suszonych to idealna podstawa do przygotowywania zup i sosów.

BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-01

pojemność

cena za kilogram

128,47 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709957718

5907709957718

Preis: 19,27 zł

19.27 PLN 2028-03-01 NewCondition

marchew*, pietruszka korzeń*, por*, SELER korzeń*, cebula* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Mieszanka warzyw suszonych to idealna podstawa do przygotowywania zup i sosów.


Bio Planet Bio Planet Kürbiskerne Bio Planet Bio Planet Kürbiskerne
dunkelgrün BIO 150 g
63,80zł/kg

Preis: 9,57 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
gesalzene Tomaten BIO 150 g
70,07zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
erweitert BIO 150 g
64,93zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet dunkelgrüne Bio Planet Bio Planet dunkelgrüne
Kürbiskerne (in Europa angebaut) BIO 150 g
66,60zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
150 g
46,60zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Bio Planet Planet Bio Bio Planet Planet Bio
Hanf-Protein-Pulver BIO 150 g
68,07zł/kg

Preis: 10,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-31
Florpak FLORPAK Pestka Florpak FLORPAK Pestka
Kürbisschale 150 g
54,27zł/kg

Preis: 8,14 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-09-30
Florpak Geschälte Sonnenblumen Florpak Geschälte Sonnenblumen
FLORPAK 150 g
26,60zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-01-31
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

Preis: 28,86 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-10
Batom Bio- Himbeersirup Batom Bio- Himbeersirup
330 ml
81,79zł/l

Preis: 26,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-10
Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C
BIO 270 g
107,37zł/kg

Preis: 28,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-09-16
Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
Sirup BIO 220 g
72,68zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-05
Batom Batom Backpulver Batom Batom Backpulver
1 kg
15,00zł/kg

Preis: 15 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-03-03
Batom Batom Erythrit Batom Batom Erythrit
500 g
38,74zł/kg

Preis: 19,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-25
Batom Bio Batom Trockengemüse BIO Batom Bio Batom Trockengemüse BIO
75 g
162,13zł/kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-01
Batom Batom Vitamin C 1000 mg Batom Batom Vitamin C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

Preis: 15,50 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-01-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5