Bio Batom Trockengemüse BIO

Batom
Bio Batom Trockengemüse BIOBio Batom Trockengemüse BIO
BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-01

pojemność

cena za kilogram

162,13 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709951860

5907709951860

Preis: 12,16 zł

12.16 PLN 2028-03-01 NewCondition

marchew*, pietruszka korzeń*, por*, SELER korzeń*, cebula* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Florpak rote Bohnen in der Tasche Florpak rote Bohnen in der Tasche
FLORPAK 400g 500 g
12,64zł/kg

Preis: 6,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-31
Cenos gelbe Erbsen geschält Cenos gelbe Erbsen geschält
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-02-28
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
400 g
16,05zł/kg

Preis: 6,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-07
Kupiec Bohnen schönen Jas Tyczny Kupiec Bohnen schönen Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

Preis: 12,14 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-31
Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
400 g
8,38zł/kg

Preis: 3,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-03
Kupiec Hänsel schöne Buschbohnen Kupiec Hänsel schöne Buschbohnen
400 g
18,53zł/kg

Preis: 7,41 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

Preis: 28,86 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-10
Batom Bio- Himbeersirup Batom Bio- Himbeersirup
330 ml
81,79zł/l

Preis: 26,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-10
Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C
BIO 270 g
107,37zł/kg

Preis: 28,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-09-16
Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
Sirup BIO 220 g
72,68zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-05
Batom Batom Backpulver Batom Batom Backpulver
1 kg
15,00zł/kg

Preis: 15 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-03-03
Batom Batom Erythrit Batom Batom Erythrit
500 g
38,74zł/kg

Preis: 19,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-25
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

Preis: 19,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-01
Batom Batom Vitamin C 1000 mg Batom Batom Vitamin C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

Preis: 15,50 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-01-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5