Batom Bio Pflaumenmus B/C BIO

Batom

Sporządzono z 250 g owoców na 100 g produktu.
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Batom Bio Pflaumenmus B/C BIOBatom Bio Pflaumenmus B/C BIO
BIO
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-16

pojemność

cena za kilogram

107,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709951778

5907709951778

Preis: 28,99 zł

28.99 PLN 2027-09-16 NewCondition

śliwki węgierki* 100 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 613 kJ / 145 kcal
Tłuszcz: <0,5 g
w tym kwasy nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 31 g
w tym cukry: 26 g
Błonnik: 8,3 g
Białko: 1,1 g
Sól: <0,05 g


Sporządzono z 250 g owoców na 100 g produktu.
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Bio Food Bio Food BIO Pflaumenmus Bio Food Bio Food BIO Pflaumenmus
180 g
69,67zł/kg

Preis: 12,54 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-09-19
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

Preis: 28,86 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-10
Batom Bio- Himbeersirup Batom Bio- Himbeersirup
330 ml
81,79zł/l

Preis: 26,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-10
Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
Sirup BIO 220 g
72,68zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-05
Batom Batom Backpulver Batom Batom Backpulver
1 kg
15,00zł/kg

Preis: 15 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-03-03
Batom Batom Erythrit Batom Batom Erythrit
500 g
38,74zł/kg

Preis: 19,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-25
Batom Bio Batom Trockengemüse BIO Batom Bio Batom Trockengemüse BIO
75 g
162,13zł/kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

Preis: 19,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-01
Batom Batom Vitamin C 1000 mg Batom Batom Vitamin C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

Preis: 15,50 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-01-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5