klassische Kaffeeweißer

Cremona
55
Ok.klassische Kaffeeweißer
47klassische Kaffeeweißer
Cremona złagodzi smak Twojej kawy, nadając jej delikatność i aksamitną konsystencję. Gdziekolwiek jesteś, ciesz się smakiem ulubionej kawy! Cremona - szybko i wygodnie.
klassische Kaffeeweißerklassische Kaffeeweißer
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

39,95 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900947010016

5900947010016

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
syrop glukozowy, całkowicie utwardzony tłuszcz kokosowy, białka mleka, stabilizatory: E 340, E 452, emulgatory: E 471, E 472e, substancja przeciwzbrylająca: E 341, barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
wartość energetyczna2306 kJ / 552 kcal
tłuszcz33 g
-w tym kwasy tłuszczowe nasycone33 g
węglowodany62 g
-w tym cukry13 g
białko1,8 g
sól0,52 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Soja : Może zawierać
Cremona złagodzi smak Twojej kawy, nadając jej delikatność i aksamitną konsystencję. Gdziekolwiek jesteś, ciesz się smakiem ulubionej kawy! Cremona - szybko i wygodnie.
Eigenschaften:doskonała rozpuszczalność, śmietankowy akcent kawy, Polska Marka
Marke:Cremona
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: do filiżanki gorącej kawy lub herbaty dodać ok. 2 łyżeczki (8 g) Cremony, zamieszać i gotowe.
Verpackungsart:Torebka
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Marek , 2024-06-18 17:32:57Ok.



Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Bakoma Bakoma Sahne 30% Fett Bakoma Bakoma Sahne 30% Fett
200 g
33,20zł/kg

Preis: 6,64 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-08
SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
250 ml
27,96zł/l

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-12-17
Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
12% Fett 500 ml
15,98zł/l

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-21
Łaciata Łaciata-Creme für Łaciata Łaciata-Creme für
UHT-Desserts 30% Fett 500 ml
21,32zł/l

Preis: 10,66 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-01-07
Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
100 g
23,30zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5