Piątnica
51
Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-09

pojemność

cena za litr

29,95 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531001024

5900531001024

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-10-09 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1426 kJ / 346 kcal
Tłuszcz36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Węglowodany3,3 g
w tym cukry3,3 g
Białko2,2 g
Sól0,05 g

Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Eigenschaften:do deserów
Marke:Piątnica
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +6 ℃. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cremona klassische Kaffeeweißer Cremona klassische Kaffeeweißer
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Bakoma Bakoma Sahne 30% Fett Bakoma Bakoma Sahne 30% Fett
    200 g
    33,20zł/kg

    Preis: 6,64 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-11-08
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
    12% Fett 500 ml
    15,98zł/l

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-21
    Łaciata Łaciata-Creme für Łaciata Łaciata-Creme für
    UHT-Desserts 30% Fett 500 ml
    21,32zł/l

    Preis: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
    100 g
    23,30zł/kg

    Preis: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-04
    Piątnica Hüttenkäse aus Piątnica Hüttenkäse aus
    Piatnica 200 g
    21,95zł/kg

    Preis: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-10-13
    Piątnica "Country Cheese" mit Piątnica "Country Cheese" mit
    Schnittlauch 150 g
    24,93zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-12
    PREIS REDUZIERT -10%
    Piątnica "Country Cheese" Licht Piątnica "Country Cheese" Licht
    150 g
    22,13zł/kg

    Preis: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-10-07
    Piątnica Piątnica, Suppencreme Piątnica Piątnica, Suppencreme
    18% 200 ml
    19,30zł/l

    Preis: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Piątnica Mascarpone Piątnica Mascarpone
    250 g
    42,80zł/kg

    Preis: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Piątnica Piątnica fetter Piątnica Piątnica fetter
    Hüttenkäse 8% Fett. 250 g
    24,92zł/kg

    Preis: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Piątnica Piątnica halbfetter Piątnica Piątnica halbfetter
    Hüttenkäse 4% Fett 250 g
    24,92zł/kg

    Preis: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Piątnica Quark -Käsekuchen Piątnica Quark -Käsekuchen
    gemahlen, 1 kg 1 kg

    Preis: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5