Łaciata UHT-Creme 30% Fett

Łaciata
55
Śmietanka dobra do wszystkiego. Używam jej do robienia czekolady na napoju owsianym.Łaciata UHT-Creme 30% Fett
410Łaciata UHT-Creme 30% Fett
Łaciata UHT-Creme 30% FettŁaciata UHT-Creme 30% Fett
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-07

pojemność

cena za litr

22,92 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820008079

5900820008079

Preis: 5,73 zł

5.73 PLN 2027-01-07 NewCondition
śmietanka, stabilizator: E407, zawartość tłuszczu 30%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna1204 kJ/292 kcal
tłuszcz w tym:30 g
- kwasy tłuszczowe nasycone19 g
węglowodany w tym:3,3 g
- cukry3,3 g
białko2,2 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do deserów, sosów i kremów, schłodzić przed ubiciem <6°C, bez GMO - z polskiego mleka od krów karmionych paszami wolnymi od GMO
Marke:Łaciata
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 30%.
Weitere Informationen:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Zubereitung und Verwendung:Przed ubiciem schłodzić przez minimum 12 godzin w temperaturze poniżej +6°C. Wstrząsnąć przed otwarciem.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Jakub , 2024-03-03 20:33:06Śmietanka dobra do wszystkiego. Używam jej do robienia czekolady na napoju owsianym.



Łaciata Łaciata UHT-Creme 12% Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
Fett 250 ml
16,96zł/l

Preis: 4,24 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-12-07
Łaciata Łaciata UHT-Creme 18% Łaciata Łaciata UHT-Creme 18%
Fett 250 ml
19,04zł/l

Preis: 4,76 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-12-08
Bakoma Bakoma-Schlagsahnespray Bakoma Bakoma-Schlagsahnespray
Verfallsdatum 2027-03-06
SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
250 ml
27,96zł/l

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-12-17
Łaciata Łaciata-Creme für Łaciata Łaciata-Creme für
UHT-Desserts 30% Fett 500 ml
21,32zł/l

Preis: 10,66 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-01-07
Łowicka Łowicka Sahnekuchen 36% Łowicka Łowicka Sahnekuchen 36%
UHT 500 g
24,56zł/kg

Preis: 12,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-15
Bakoma Bakoma Sahne 30% Fett Bakoma Bakoma Sahne 30% Fett
200 g
33,20zł/kg

Preis: 6,64 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-08
Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
12% Fett 500 ml
15,98zł/l

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-21
Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
100 g
23,30zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-04
Łaciata Łaciata UHT Suppencreme Łaciata Łaciata UHT Suppencreme
18% Fett 500 ml
17,98zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-12-20
Łaciata Łaciata-Creme 36 % Łaciata Łaciata-Creme 36 %
500 ml
23,98zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-25
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5