Amaizin, Maischips mit Tomatengeschmack glutenfrei BIO

Amaizin
51Amaizin, Maischips mit Tomatengeschmack glutenfrei BIO
Amaizin, Maischips mit Tomatengeschmack glutenfrei BIOAmaizin, Maischips mit Tomatengeschmack glutenfrei BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

75,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496903716

8717496903716

Preis: 7,51 zł

kaufen 14 szt. für 7.40 zł/szt
7.51 PLN 2026-12-14 NewCondition

mąka kukurydziana* (69%), olej słonecznikowy*, pomidory* (1,7%), sól, cukier*, ekstrakt drożdżowy, papryka*, pieprz czarny*, czosnek*, chili*, koncentrat pomidorowy*, ekstrakt paprykowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2099 kJ / 502 kcal
Tłuszcz - 26 g
w tym:
- kwasy tłuszczowe nasycone - 2,6 g
Węglowodany - 59 g
w tym cukry - 1,5 g
Białko - 6 g
Sól - 1,8 g


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
    Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
    76,20zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-19
    Lorenz Chipsletten fromage mit Lorenz Chipsletten fromage mit
    Schnittlauch Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
    76,20zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-05-14
    Lorenz Chipsletten Lorenz Chipsletten
    Kartoffelchips Frühlingszwiebeln mit Schnittlauch 100 g
    76,60zł/kg

    Preis: 7,66 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-03-14
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Apfelchips 100 g
    109,90zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-09-26
    Popcrop Popcrop Blue Corn Popcorn Popcrop Popcrop Blue Corn Popcorn
    mit Sheabutter und Salz, mikrowellengeeignet, BIO 100 g
    72,30zł/kg

    Preis: 7,23 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-18
    Bio Planet Bio Planet Glutenfreie Bio Planet Bio Planet Glutenfreie
    BIO-Apfel-Pommes 100 g
    129,90zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-12
    Trafo BIO Kartoffelchips mit Trafo BIO Kartoffelchips mit
    schwarzem Trüffelgeschmack 100 g
    159,90zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-12-27
    Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
    200 g
    84,95zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
    eigenem BIO-Saft 400 g
    43,90zł/kg

    Preis: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit
    Kleie Ballaststoffquelle BIO 240 g
    53,08zł/kg

    Preis: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in
    einer glutenfreien BIO-Salzlake 400 g
    20,63zł/kg

    Preis: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf
    BIO glutenfrei 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin gesalzene Amaizin Amaizin gesalzene
    Maistortillachips, glutenfrei, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    Preis: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-03-03
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5