schwarzer Tee ekpresowa

Minutka
55
Ok.schwarzer Tee ekpresowa
54schwarzer Tee ekpresowa
schwarzer Tee ekpresowaschwarzer Tee ekpresowa
masa netto

masa netto

40 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-09-30

pojemność

cena za sztukę

0,10 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900396000972

5900396000972

Preis: 3,99 zł

3.99 PLN 2028-09-30 NewCondition
mieszanka herbat czarnych
torebka biodegradowalna, dla bliskich
Marke:Minutka
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbata czarna w torebkach do zaparzania.
Weitere Informationen:Masa netto: 56 g e (40 x 1,4 g)
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości oraz numer partii produkcyjnej podane na bocznej ściance kartonika. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: włożyć torebkę herbaty do filiżanki. Zalać 200 ml wrzącej wody. Zaparzać 5 minut.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2025-08-21 20:04:51Ok.



Posti Yunnan- schwarzer Tee Blatt Posti Yunnan- schwarzer Tee Blatt
80 g
85,38zł/kg

Preis: 6,83 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2029-07-30
Dilmah Dilmah Ceylon Gold Dilmah Dilmah Ceylon Gold
Schwarztee 100 szt.

Preis: 32,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-30
Posti Posti
20 torebek

Preis: 3,79 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-10-10
Dilmah Pure Ceylon Tea 100 Beutel Dilmah Pure Ceylon Tea 100 Beutel
schwarz 200 g
119,95zł/kg

Preis: 23,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-09-30
Posti Madras schwarzen Tee Laub Posti Madras schwarzen Tee Laub
gebrochen 80 g
85,38zł/kg

Preis: 6,83 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2029-05-30
Dilmah Angielski Frühstück Tee Dilmah Angielski Frühstück Tee
lose schwarzer Tee " Englisches Frühstück" Blatt , 125 g
151,92zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-01-31
Dilmah Schwarztee Ceylon schwarzer Dilmah Schwarztee Ceylon schwarzer
Tee mit Aromen von Ingwer und Honig 20 szt.

Preis: 9,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-11-30
Dilmah Dilmah Ceylon schwarzer Dilmah Dilmah Ceylon schwarzer
loser Blatttee, Orangen-Pekoe-Blatt 100 g
121,60zł/kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2029-02-01
Minutka Minutka, schwarzer Tee Minutka Minutka, schwarzer Tee
100 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-06-30
Minutka Minutka Earl Grey Minutka Minutka Earl Grey
aromatisierter schwarzer Tee 40 torebek

Preis: 3,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-09-30
Minutka Minutka Herbata czarna Minutka Minutka Herbata czarna
40 torebek

Preis: 3,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5