ErfrischungssprayZitrus

Brise Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
ErfrischungssprayZitrusErfrischungssprayZitrus
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Herkunftsland

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000290997543

4000290997543

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
Eigenschaften:eliminuje nieprzyjemny zapach, odświeża, działa natychmiastowo, wysokiej jakości zapach, długotrwała świeżość, łatwiejszy w użyciu
Sicherheitshinweis:Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu.
Niebezpieczeństwo
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy.
Używać zgodnie ze sposobem użycia. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Marke:Glade by Brise
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Odświeżacz powietrza w aerozolu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Rozpylić w pomieszczeniu, kierując strumień w górę. Nie rozpylać na tkaniny i żywność.
Verpackungsart:Aerozol
Herkunftsland:UE
Rücksendeadresse:SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0 801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej)
Brise Brise
ErfrischungssprayMaiglöckchen 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise Erfrischungsspray300ml Brise Erfrischungsspray300ml
Lavendel 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Erfrischungssprayjapanischen Brise Erfrischungssprayjapanischen
Garten 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Brise
LufterfrischungsspraySandelholz und Jasmin Bali 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise lichtung zu reinigen Brise lichtung zu reinigen
Wäsche in der Sonne getrocknet frischen Lufterfrischer Aerosol mit dem Duft der 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
Blumen Beitrag zur Lufterfrischer 250 ml von weißen 250 ml
70,92zł/l

Preis: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
Spritz Sandelholz und Jasmin Protokoll liefern 269 ml
77,47zł/l

Preis: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
Spritz einen japanischen Garten liefern 269 ml
77,47zł/l

Preis: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade Brise Bevorratung für Brise Glade Brise Bevorratung für
die automatische Lufterfrischer Frische pur 269 ml
77,47zł/l

Preis: 20,84 zł

PLN
1
4
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5