lichtung automatischen Spritz einen japanischen Garten liefern

Brise
lichtung automatischen Spritz einen japanischen Garten liefernlichtung automatischen Spritz einen japanischen Garten liefern
pojemność netto

pojemność netto

269 ml

pojemność

cena za litr

77,47 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204731392

5000204731392

Preis: 20,84 zł

20.84 PLN NewCondition
aż do 2 miesięcy świeżości, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Sicherheitshinweis:Glade automatic spray - Relaxing Zen - automatyczny odświeżacz powietrza, zapas Zawiera: aceton. Niebezpieczeństwo Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/ pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Zawiera linalol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Marke:Glade
Zubereitung und Verwendung:Nie kierować w stronę twarzy.
Verpackungsart:Aerozol
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Rücksendeadresse:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
Spritz Sandelholz und Jasmin Protokoll liefern 269 ml
77,47zł/l

Preis: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade Brise Bevorratung für Brise Glade Brise Bevorratung für
die automatische Lufterfrischer Frische pur 269 ml
77,47zł/l

Preis: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise ErfrischungssprayZitrus Brise ErfrischungssprayZitrus
300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise Brise
ErfrischungssprayMaiglöckchen 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise Erfrischungsspray300ml Brise Erfrischungsspray300ml
Lavendel 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Erfrischungssprayjapanischen Brise Erfrischungssprayjapanischen
Garten 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Brise
LufterfrischungsspraySandelholz und Jasmin Bali 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
Blumen Beitrag zur Lufterfrischer 250 ml von weißen 250 ml
70,92zł/l

Preis: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise lichtung zu reinigen Brise lichtung zu reinigen
Wäsche in der Sonne getrocknet frischen Lufterfrischer Aerosol mit dem Duft der 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5