Traubenkernöl Traubenkernöl Monini

Monini
41Traubenkernöl Traubenkernöl Monini
Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
Traubenkernöl Traubenkernöl MoniniTraubenkernöl Traubenkernöl Monini
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-22

pojemność

cena za litr

36,38 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80110910

Preis: 18,19 zł

18.19 PLN 2027-10-22 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone11 g
Jednonienasycone24 g
Wielonienasycone57 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E5 mg*
*42 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
Eigenschaften:źródło witaminy E
Marke:Monini
Aufbewahrung:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Verpackungsart:Butelka
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
    leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-06
    Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
    Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-08-27
    Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
    ersten Kaltpressung 500 ml
    62,52zł/l

    Preis: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-27
    Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
    Kochen und Braten BIO 500 ml
    39,98zł/l

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
    Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
    35,64zł/l

    Preis: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-06-01
    Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
    extra vergine BIO 500 ml
    72,90zł/l

    Preis: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
    für BIO Braten 500 ml
    94,28zł/l

    Preis: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-01
    Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
    BIO
    Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee
    Braten BIO Ghee 500 ml
    85,12zł/l

    Preis: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-28
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
    91,96zł/l

    Preis: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-17
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-25
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-12-18
    Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
    1 litr

    Preis: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-11-22
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    weißem Trüffel mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
    99,24zł/l

    Preis: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    Preis: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-24
    Monini Monini extra natives Monini Monini extra natives
    Olivenöl Classico Spray 200 ml
    89,00zł/l

    Preis: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-08-11
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5