Flüssigseife Lieferung von 500 ml Beauty Cream Wash

Dove Ciesz się bardziej miękką i gładką skórą dzięki zapasowi mydła w płynie Dove Deeply Nourishing. Nie tylko dogłębnie wyczyści ono Twoje ręce i pomoże pozbyć się obecnych na nich bakterii, ale także zadba o odpowiednią pielęgnację dłoni. To pielęgnujące mydło łączy składniki nawilżające pochodzenia roślinnego z łagodnymi substancjami myjącymi, które nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry. Jego kremowa formuła jest nasycona potrójnym serum nawilżającym – unikalną mieszanką prebiotyków, która odżywia skórę i jej mikrobiom (żywą warstwę ochronną), zapewniając długotrwałą pielęgnację nawet najbardziej suchej skórze. Mydło Dove Deeply Nourishing jest w 99% biodegradowalne** i testowane dermatologicznie. Produkt zapakowano w opakowanie eco refill, które zawiera o 80% mniej plastiku niż 2 butelki Dove z pompką o pojemności 250 ml. Dbamy więc nie tylko o Twoją skórę, ale także o środowisko. Aby poprawić kondycję swojej skóry, pozostawiając ją czystą i zadbaną, nałóż porcję żelu na dłonie i masuj do uzyskania odżywczej, kremowej piany. Następnie spłucz i ciesz się gładką, miękką skórą. Mydło w płynie Dove Deeply Nourishing sprawi, że mycie rąk będzie prawdziwym rytuałem pielęgnacyjnym. Dove od ponad 15 lat pomaga budować pozytywną samoocenę nastolatków poprzez program Dove Self-Esteem. Do tej pory udało nam się pomóc 60 milionom młodych osób w 142 krajach, a naszym celem jest dotarcie do 250 milionów na całym świecie.
Flüssigseife Lieferung von 500 ml Beauty Cream WashFlüssigseife Lieferung von 500 ml Beauty Cream Wash
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

25,98 zł / l

kraj

Herkunftsland

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000388179004

4000388179004

Preis: 12,99 zł

12.99 PLN NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Lauric Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Brassica Campestris Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycol Stearate, PPG-6, Cellulose, Cellulose Gum, Tetrasodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Ciesz się bardziej miękką i gładką skórą dzięki zapasowi mydła w płynie Dove Deeply Nourishing. Nie tylko dogłębnie wyczyści ono Twoje ręce i pomoże pozbyć się obecnych na nich bakterii, ale także zadba o odpowiednią pielęgnację dłoni. To pielęgnujące mydło łączy składniki nawilżające pochodzenia roślinnego z łagodnymi substancjami myjącymi, które nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry. Jego kremowa formuła jest nasycona potrójnym serum nawilżającym – unikalną mieszanką prebiotyków, która odżywia skórę i jej mikrobiom (żywą warstwę ochronną), zapewniając długotrwałą pielęgnację nawet najbardziej suchej skórze. Mydło Dove Deeply Nourishing jest w 99% biodegradowalne** i testowane dermatologicznie. Produkt zapakowano w opakowanie eco refill, które zawiera o 80% mniej plastiku niż 2 butelki Dove z pompką o pojemności 250 ml. Dbamy więc nie tylko o Twoją skórę, ale także o środowisko. Aby poprawić kondycję swojej skóry, pozostawiając ją czystą i zadbaną, nałóż porcję żelu na dłonie i masuj do uzyskania odżywczej, kremowej piany. Następnie spłucz i ciesz się gładką, miękką skórą. Mydło w płynie Dove Deeply Nourishing sprawi, że mycie rąk będzie prawdziwym rytuałem pielęgnacyjnym. Dove od ponad 15 lat pomaga budować pozytywną samoocenę nastolatków poprzez program Dove Self-Esteem. Do tej pory udało nam się pomóc 60 milionom młodych osób w 142 krajach, a naszym celem jest dotarcie do 250 milionów na całym świecie.
Eigenschaften:- Zapas mydła w płynie Dove Deeply Nourishing pozostawia dłonie miękkimi i gładkimi w dotyku aż do 24 godzin, - Mydło do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w szczególności suchej i szorstkiej, - Mydło do rąk Dove zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie dzięki 5 składnikom nawilżającym, - Opakowanie eco refill zawiera o 80% mniej plastiku niż 2 butelki Dove z pompką o pojemności 250 ml, - Kremowa formuła mydła do rąk jest w 99% biodegradowalna, - To pielęgnujące mydło w płynie odżywia delikatną skórę rąk i otula ją przyjemnym zapachem
Marke:Dove
Verpackungsart:Nieokreślone opakowanie
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Baumwollmilch und Provitamin B5 Cremige Flüssigseife mit beruhigender 500 ml
14,44zł/l

Preis: 7,22 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2028-10-30
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Cremige Flüssigseife, Leinen und Reismilch 500 ml
14,44zł/l

Preis: 7,22 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-11-30
Sodasan Bio- Kosmetik Sodasan Bio- Kosmetik
PflanzenseifeFlüssige Bio-Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

Preis: 18,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2036-11-25
Sodasan ökologischen Sodasan ökologischen
Pflanzenseifeaus Olivenöl SENSITIVE 1 litr

Preis: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ökologischen Sodasan ökologischen
Pflanzenseifeaus Olivenöl Lavendel - Olive 300 ml
69,97zł/l

Preis: 20,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-29
Sodasan Sodasan Kosmetik Sodasan Sodasan Kosmetik
Flüssigkeit mit einem Duft von Zitrus BIO Bio-Pflanzenseife mit Olivenöl in einer 300 ml
56,30zł/l

Preis: 16,89 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-01-27
Apart Neben natürlichen Apart Neben natürlichen
Passionsblume und Veilchen prebiotischen cremigen Flüssigseife auf Lager 400 ml
12,48zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
7
Apart Neben natürlicher Apart Neben natürlicher
& Jasmin prebiotischer cremiger Flüssigseife auch Seide 400 ml
12,48zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
8
Dove Flüssigseife 250ml frisch Dove Flüssigseife 250ml frisch
Dove Dove Men Antyperspirant Dove Dove Men Antyperspirant
150 ml
104,87zł/l

Preis: 15,73 zł

PLN
1
1
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5