Hektor Püree mit eingelegten Gurken-Chips

Hektor
55
gotowe starte ogorki do zupy Hektor Püree mit eingelegten Gurken-Chips
48Hektor Püree mit eingelegten Gurken-Chips
Hektor Püree mit eingelegten Gurken-ChipsHektor Püree mit eingelegten Gurken-Chips
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

14,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000666

5904747000666

Preis: 4,20 zł

kaufen 10 szt. für 4.14 zł/szt
4.20 PLN 2027-01-30 NewCondition
Hektor Hektor Püree mit Hektor Hektor Püree mit
eingelegten Gurken-Chips 300 g
14,70zł/kg

Preis: 4,41 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-10-30

Ogórki kiszone, marchewka, sól, przyprawy smakowe.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Anna , 2019-06-10 17:39:06gotowe starte ogorki do zupy



Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
300 ml
24,67zł/l

Preis: 7,40 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-10-30
Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
Roter Borschtsch Konzentrat 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2026-12-10
Rolnik Püree mit Gewürzgurken Rolnik Püree mit Gewürzgurken
315 g
14,57zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-03
Bio Food Bio Food Glutenfreie Bio Food Bio Food Glutenfreie
eingelegte Gurken 280 g
27,75zł/kg

Preis: 7,77 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-13
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Gurkenpüree 280 g
17,82zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

Preis: 12,12 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-11-30
Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
500 g
8,70zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2029-05-05
Hektor Hektor Kirschkompott Hektor Hektor Kirschkompott
900 g
15,08zł/kg

Preis: 13,57 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-10-30
Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
900 g
11,58zł/kg

Preis: 10,42 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-01-30
Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
900 g
9,99zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Hektor Johannisbeerkompott Hektor Johannisbeerkompott
900 g
16,16zł/kg

Preis: 14,54 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Hektor Hektor Stachelbeerkompott Hektor Hektor Stachelbeerkompott
900 g
12,04zł/kg

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-08-30
Hektor Hektor Sauerampfer gehackt Hektor Hektor Sauerampfer gehackt
270 g
15,48zł/kg

Preis: 4,18 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5