gerollt Hering in der aromatischen würzigen Marinade

Lisner
55
5gerollt Hering in der aromatischen würzigen Marinade
410gerollt Hering in der aromatischen würzigen Marinade
gerollt Hering in der aromatischen würzigen Marinadegerollt Hering in der aromatischen würzigen Marinade
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

36,53 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344101447

5900344101447

Preis: 14,61 zł

14.61 PLN 2026-10-27 NewCondition
Lisner gerollt Hering in der Lisner gerollt Hering in der
aromatischen würzigen Marinade 400 g
37,25zł/kg

Preis: 14,90 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-02
rolmopsy 45 % [marynowane płaty ze śledzia atlantyckiego 36 % (Clupea harengus) (śledź, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), ogórek konserwowy 9 %], woda, cebula marynowana, marchew gotowana, cukier, ocet spirytusowy, sól, papryka czerwona konserwowa, ziarna gorczycy, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po odsączeniu:
Wartość energetyczna:552 kJ / 132 kcal
Tłuszcz:8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,6 g
Węglowodany:5,6 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:9,2 g
Sól:2,6 g
Możliwe naturalne odchylenia

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
dzika ryba
Marke:Lisner
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Rücksendeadresse:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:045



Lisner Lisner Bismarck Lisner Lisner Bismarck
Essig-Gewürz-Sauce Heringsscheiben in aromatischer 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-20
Seko Seko Bismarck Płaty Seko Seko Bismarck Płaty
śledziowe 400 g
33,03zł/kg

Preis: 13,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-12-09
Lisner Lisner
Verfallsdatum 2026-10-31
Lisner Rural Heringsfilets in Öl Lisner Rural Heringsfilets in Öl
mit Zwiebeln 600 g
36,65zł/kg

Preis: 21,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-11-22
Rafa Heringsfilets in Essig Rafa Heringsfilets in Essig
gebacken 1 kg

Preis: 21,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-03
MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
250 g
54,56zł/kg

Preis: 13,64 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2030-06-09
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Anchois-Sardellen in BIO-Olivenöl extra vergine 78 g
309,62zł/kg

Preis: 24,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-17
Lisner Hering in Sahnesauce Lisner Hering in Sahnesauce
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Heringsfilets in Senfsauce Lisner Heringsfilets in Senfsauce
300 g
38,07zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-25
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
280 g
40,79zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Pastella Paste und Lisner Pastella Paste und
Ei-Sandwich mit Schnittlauch 80 g
54,75zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-09
Lisner Pastella Paste Sandwich mit Lisner Pastella Paste Sandwich mit
Lachs mit Schnittlauch 80 g
53,25zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-11-03
Lisner Hering in Joghurt-Sauce Lisner Hering in Joghurt-Sauce
Verfallsdatum 2026-11-05
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
170 g
46,12zł/kg

Preis: 7,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5