Lisner Oh Mama! Vegetarischer Salat mit Weißkohl

Lisner
15
Pudelka przyszły porozrywane i to już trzeci raz.Duży karton,mały karton i nic.Pudełka powinny być pakowane dodatkowo w folię.Jesli są luzem to latają na wszystkie strony i kaleczą ostrymi kantami inne pudelka rozrywając je.Lisner Oh Mama! Vegetarischer Salat mit Weißkohl
32Lisner Oh Mama! Vegetarischer Salat mit Weißkohl
Lisner Oh Mama! Vegetarischer Salat mit Weißkohl Lisner Oh Mama! Vegetarischer Salat mit Weißkohl
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

26,21 zł / kg

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344028751

5900344028751

Preis: 3,67 zł

3.67 PLN 2026-11-08 NewCondition
33% kapusta biała, olej rzepakowy, 13 % marchew gotowana, 8,5 % seler gotowany, woda, 6 % kukurydza konserwowa, cukier, 4 % ogórek konserwowy, sól, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, mielona gorczyca, kurkuma, żółtko jaja, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia916 kJ / 222 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry7,5 g
Białko0,8 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Lisner
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sałatka z białą kapustą i warzywami.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Zubereitung und Verwendung:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Verpackungsart:Pot
Adresse des Herstellers:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Rücksendeadresse:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Danuta Chmura , 2026-08-20 12:28:48Pudelka przyszły porozrywane i to już trzeci raz.Duży karton,mały karton i nic.Pudełka powinny być pakowane dodatkowo w folię.Jesli są luzem to latają na wszystkie strony i kaleczą ostrymi kantami inne pudelka rozrywając je.



Lisner Lisner Oh Mama! Lisner Lisner Oh Mama!
Gemüsesalat mit Ei 140 g
25,50zł/kg

Preis: 3,57 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-11-07
Lisner Lisner Oh Mama! Polnischer Lisner Lisner Oh Mama! Polnischer
Gemüsesalat 140 g
25,50zł/kg

Preis: 3,57 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-09
Lisner Lisner Oh Mama! Lisner Lisner Oh Mama!
Gemüsesalat mit Mais 140 g
26,21zł/kg

Preis: 3,67 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-01
PREIS REDUZIERT -10%
Lisner Lisner Oh Mama! Eiersalat Lisner Lisner Oh Mama! Eiersalat
mit Schnittlauch 140 g
31,43zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-12
Lisner Lisner-Salat mit Schinken Lisner Lisner-Salat mit Schinken
und Ei 140 g
34,36zł/kg

Preis: 4,81 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-06
Lisner Lisner Oh Mama! Gyrossalat Lisner Lisner Oh Mama! Gyrossalat
mit Hähnchen 140 g
34,43zł/kg

Preis: 4,82 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-26
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Lisner Hering in Sahnesauce Lisner Hering in Sahnesauce
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Heringsfilets in Senfsauce Lisner Heringsfilets in Senfsauce
300 g
38,07zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-25
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
280 g
40,79zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner gerollt Hering in der Lisner gerollt Hering in der
aromatischen würzigen Marinade 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-27
Lisner Lisner
Verfallsdatum 2026-10-31
Lisner Pastella Paste und Lisner Pastella Paste und
Ei-Sandwich mit Schnittlauch 80 g
54,75zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-09
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5