Sauce pulverisierte Tomaten

Winiary
32Sauce pulverisierte Tomaten
Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.
Sauce pulverisierte TomatenSauce pulverisierte Tomaten
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

111,21 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085009996

5900085009996

Preis: 3,67 zł

3.67 PLN 2027-05-30 NewCondition
suszone warzywa 31,8 % (pomidor 28,7 %, czerwona papryka*), cukier*, mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, sól, olej palmowy, aromaty, zagęszczony sok z buraka*, skrobia kukurydziana*, bazylia, kwas (kwas cytrynowy), pieprz czarny*, * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna157 kJ
Wartość energetyczna37 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany6,7 g
w tym cukry3,2 g
Błonnik0,7 g
Białko0,8 g
Sól9,6 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.
Eigenschaften:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, * naturalne składniki
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos pomidorowy.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 3 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do gołąbków lub klopsików, podaj z puree ziemniaczanym i gotowanymi warzywami.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Cykoria Pilzsauce Cykoria Pilzsauce
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Cykoria Hunter -Sauce Cykoria Hunter -Sauce
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Cykoria Tomatensauce Cykoria Tomatensauce
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Cykoria Weisse Sauce Cykoria Weisse Sauce
    Verfallsdatum 2027-06-06
    Cykoria Licht Bratensauce Cykoria Licht Bratensauce
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Winiary Weinbrühe in Winiary Weinbrühe in
    Rindfleischwürfeln (6 Würfel) 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5