Chicorée Polish Fields Getrocknete Petersilie

Cykoria Pietruszka suszona nać ma wszechstronne zastosowanie. Doskonale nadaje się do potraw mięsnych, zup, ryb, sosów i sałatek warzywnych oraz dań serowych i jajecznych. Świetnie komponuje się także z zupą rybną i owocami morza. Idealna do dekorowania potraw.
Chicorée Polish Fields Getrocknete Petersilie  Chicorée Polish Fields Getrocknete Petersilie
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

258,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288053710

5900288053710

Preis: 2,58 zł

2.58 PLN 2027-07-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Pietruszka suszona nać ma wszechstronne zastosowanie. Doskonale nadaje się do potraw mięsnych, zup, ryb, sosów i sałatek warzywnych oraz dań serowych i jajecznych. Świetnie komponuje się także z zupą rybną i owocami morza. Idealna do dekorowania potraw.
Eigenschaften:smak ntury w Twoim stylu, Produkt polski
Marke:Cykoria
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pietruszka suszona nać.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat wischte Thymian Prymat wischte Thymian
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat Liebstöckel Blatt Prymat Liebstöckel Blatt
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
Lorbeerblatt BIO 10 g
681,00zł/kg

Preis: 6,81 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-03-03
Cykoria Getrocknete Blätter von Cykoria Getrocknete Blätter von
Petruschka 10 g
176,00zł/kg

Preis: 1,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-05-30
Cykoria Mit Fenchel Blätter Cykoria Mit Fenchel Blätter
Getrocknete 10 g
176,00zł/kg

Preis: 1,76 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-09-30
Cykoria Oregano Cykoria Oregano
10 g
176,00zł/kg

Preis: 1,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5