Liebstöckel Blatt

Prymat
55
idealny do rosoluLiebstöckel Blatt
47Liebstöckel Blatt
Warto wiedzieć: Liść lubczyku ma charakterystyczny przyjemny ziołowo-korzenny smak i zapach. Pasuje do: - rosołu - wywarów i bulionów - drobiu - baraniny - sosów do sałat Nietypowe zastosowanie: Można nim aromatyzować herbatę z miodem.
Liebstöckel BlattLiebstöckel Blatt
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

199,00 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135012157

5901135012157

Preis: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Liść lubczyku ma charakterystyczny przyjemny ziołowo-korzenny smak i zapach. Pasuje do: - rosołu - wywarów i bulionów - drobiu - baraniny - sosów do sałat Nietypowe zastosowanie: Można nim aromatyzować herbatę z miodem.
Eigenschaften:pełne aromatu zioła i przyprawy
Marke:Prymat
Über die Marke:Prymat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek przypraw w Polsce, oferująca szeroki wybór przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych oraz dodatków kulinarnych. Produkty marki pomagają podkreślać smak potraw kuchni polskiej i światowej, inspirując do codziennego gotowania i odkrywania nowych smaków. Dzięki bogatemu portfolio oraz dbałości o jakość surowców i procesów produkcji, Prymat od lat towarzyszy konsumentom w przygotowywaniu różnorodnych dań.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Liść lubczyku suszony.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2016-01-12 20:29:54idealny do rosolu



Cykoria Chicorée lovage Blätter Cykoria Chicorée lovage Blätter
10 g
176,00zł/kg

Preis: 1,76 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat wischte Thymian Prymat wischte Thymian
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-02-28
Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
Lorbeerblatt BIO 10 g
681,00zł/kg

Preis: 6,81 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-03-03
Cykoria Getrocknete Blätter von Cykoria Getrocknete Blätter von
Petruschka 10 g
176,00zł/kg

Preis: 1,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-05-30
Cykoria Mit Fenchel Blätter Cykoria Mit Fenchel Blätter
Getrocknete 10 g
176,00zł/kg

Preis: 1,76 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-09-30
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5