Alce Nero Grüne Oliven Bella Di Cerignola mit Stein in BIO-Marinade

Alce Nero

SKŁADNIKI
Oliwki zielone*, woda, sól, kwas: kwas mlekowy  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Największe i najlepsze ekologiczne zielone oliwki pochodzące z południa Włoch z regionu Apulia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 431 kJ / 105 kcal
Tłuszcz - 9,50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,80 g
Węglowodany - 1,0 g
w tym cukry - 0,50 g
Błonnik - 0 g
Białko - 1,00 g
Sól - 2,00 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Temperatura pokojowa

Alce Nero Grüne Oliven Bella Di Cerignola mit Stein in BIO-MarinadeAlce Nero Grüne Oliven Bella Di Cerignola mit Stein in BIO-Marinade
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

70,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500129

8009004500129

Preis: 24,64 zł

24.64 PLN 2028-02-28 NewCondition

Oliwki zielone*, woda, sól, kwas: kwas mlekowy.   

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
Oliwki zielone*, woda, sól, kwas: kwas mlekowy  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Największe i najlepsze ekologiczne zielone oliwki pochodzące z południa Włoch z regionu Apulia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 431 kJ / 105 kcal
Tłuszcz - 9,50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,80 g
Węglowodany - 1,0 g
w tym cukry - 0,50 g
Błonnik - 0 g
Białko - 1,00 g
Sól - 2,00 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Temperatura pokojowa


Campomar Natur grüne Oliven ohne Campomar Natur grüne Oliven ohne
Kern bio 350 g
36,14zł/kg

Preis: 12,65 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-02-02
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Campomar Campomar Nature Schwarze Campomar Campomar Nature Schwarze
Oliven mit BIO-Stein 350 g
45,69zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Rolnik Farmer Rüben ganze Rolnik Farmer Rüben ganze
350 g
16,80zł/kg

Preis: 5,88 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-04-15
Bio Europa Bio Europe Kichererbsen Bio Europa Bio Europe Kichererbsen
in Salzlake in einem Glas BIO 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-12-31
Bio Planet Bio Planet
350 g
27,71zł/kg

Preis: 9,70 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Kidneybohnen Bio Planet Bio Planet Kidneybohnen
in BIO-Salzlake 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-12-31
Campomar Campomar Nature Grüner Campomar Campomar Nature Grüner
Jalapeno-Pfeffer, geschnitten in BIO-Sole 350 g
34,83zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-15
Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
Arabica Espresso fairen Handel 250 g
190,32zł/kg

Preis: 47,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-17
Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
181,76zł/kg

Preis: 45,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-10
Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
100% starke forte moka fairen Handel 250 g
191,96zł/kg

Preis: 47,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
18,78zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
30,34zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

Preis: 15,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
Rigate Farro von BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

Preis: 16,13 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
23,64zł/kg

Preis: 11,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-11
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5