Alce Nero Mutter - Schokoladencreme Fair Trade BIO

Alce Nero
52Alce Nero Mutter - Schokoladencreme Fair Trade BIO

Składniki z certyfikatem Fairtrade pochodzące od producentów Fairtrade: kakao, cukier. Ogółem: 63 %.

Alce Nero Mutter - Schokoladencreme Fair Trade BIOAlce Nero Mutter - Schokoladencreme Fair Trade BIO
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-18

pojemność

cena za kilogram

159,89 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811386

8009004811386

Preis: 28,78 zł

28.78 PLN 2027-03-18 NewCondition

cukier trzcinowy*, ORZECHY LASKOWE* (16 %), olej słonecznikowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu* (9 %), odtłuszczone MLEKO w proszku*, tłuszcz kakaowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), sól. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2150 kJ/512 kcal
Tłuszcz - 27 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 4,4 g
Węglowodany - 59 g
w tym cukry - 55 g
Błonnik - 4,0 g
Białko - 6,3 g
Sól - 0,1 g


Składniki z certyfikatem Fairtrade pochodzące od producentów Fairtrade: kakao, cukier. Ogółem: 63 %.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Ferrero Nutella - Haselnuss-Creme Ferrero Nutella - Haselnuss-Creme
    350 g
    52,74zł/kg

    Preis: 18,46 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-01
    Wedel E. Wedel Czekotubka Wedel E. Wedel Czekotubka
    Schokoladencreme 50 g
    111,20zł/kg

    Preis: 5,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-24
    Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
    20 g
    57,50zł/kg

    Preis: 1,15 zł

    PLN
    1
    58
    Verfallsdatum
    2027-09-15
    Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem
    350 g
    36,49zł/kg

    Preis: 12,77 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-06-01
    Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem
    350 g
    36,49zł/kg

    Preis: 12,77 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-06-02
    Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
    Arabica Espresso fairen Handel 250 g
    190,32zł/kg

    Preis: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-17
    Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
    100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
    181,76zł/kg

    Preis: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-10
    Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
    100% starke forte moka fairen Handel 250 g
    191,96zł/kg

    Preis: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    Preis: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
    30,34zł/kg

    Preis: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    Preis: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
    Rigate Farro von BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    Preis: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
    dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
    23,64zł/kg

    Preis: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-11
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5