Allos BIO glutenfreie Cremepaste mit Kirschtomaten und Basilikum

Allos

Gęsta pasta o intensywnym smaku pomidorków cherry i bazylii.
Idealna do pieczywa.

Allos BIO glutenfreie Cremepaste mit Kirschtomaten und BasilikumAllos BIO glutenfreie Cremepaste mit Kirschtomaten und Basilikum
BIO
masa netto

masa netto

140 g

pojemność

cena za kilogram

83,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249150372

4016249150372

Preis: 11,73 zł

Produkt vorübergehend nicht verfügbar
11.73 PLN NewCondition

olej słonecznikowy*, sok z czerwonego buraka z koncentratu*, nasiona słonecznika*, woda, pomidory* (8 %), pomidory koktajlowe* (7 %), koncentrat pomidorowy* (6 %), sok cytrynowy z koncentratu*, cebula*, bazylia* (5 %), syrop z agawy*, sól morska, ocet owocowy*, skrobia z tapioki*, papryka w proszku*, białko z nasion słonecznika* w proszku, czosnek*, chili w proszku* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 1279 kJ / 309 kcal
Tłuszcz - 28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,0 g
Węglowodany - 11 g
w tym cukry - 6,4 g
Błonnik - 2,1 g
Białko - 3,6 g
Sól - 1,1 g


Gęsta pasta o intensywnym smaku pomidorków cherry i bazylii.
Idealna do pieczywa.


Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Mango-Curry-Creme-Paste 140 g
71,36zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-11
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-03-23
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Arrabbiata-Cremepaste 140 g
79,71zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-28
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Avocadocremepaste 140 g
83,79zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-27
Bio Planet Bio Planet Pesto Green Bio Planet Bio Planet Pesto Green
Verfallsdatum 2029-01-01
Bio Planet Bio Planet Pesto rot Bio Planet Bio Planet Pesto rot
Verfallsdatum 2029-03-01
Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
300 ml
24,67zł/l

Preis: 7,40 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-10-30
Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
500 g
8,70zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2029-05-05
Allos Allos Bio-Honig-Halva Allos Allos Bio-Honig-Halva
75 g
169,73zł/kg

Preis: 12,73 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-11-28
Allos Allos Gemüsepaste mit drei Allos Allos Gemüsepaste mit drei
Arten von BIO-Paprika ohne Gluten 135 g
90,37zł/kg

Preis: 12,20 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-28
Allos Allos Gemüsepaste mit Allos Allos Gemüsepaste mit
Kirschtomaten und Rucola, glutenfrei, BIO 135 g
90,15zł/kg

Preis: 12,17 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-05-28
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

Preis: 17,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5