Bakalland Mieszanka orzechowa jest źródłem magnezu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

103,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749020602

5900749020602

Preis: 10,32 zł

10.32 PLN 2027-08-30 NewCondition
orzechy nerkowca łuskane 25 %, migdały łuskane blanszowane 25 %, orzechy laskowe łuskane 25 %, orzechy włoskie łuskane 25 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu W 100 g
Wartość energetyczna2620 kJ
Wartość energetyczna634 kcal
Tłuszcz55 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6 g
Węglowodany11 g
w tym cukry4,4 g
Błonnik7,9 g
Białko20 g
Sól0,01 g
Magnez139 mg (37 %*)
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 100 g zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

Migdały : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Zawiera
Mieszanka orzechowa jest źródłem magnezu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.
Eigenschaften:źródło magnezu, Dobra i polska firma
Marke:Bakalland
Über die Marke:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mieszanka łuskanych orzechów.
Weitere Informationen:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bakalland Bakalland Haselnüssen Bakalland Bakalland Haselnüssen
Verfallsdatum 2027-01-30
Bakalland Bakalland Kokosraspeln Bakalland Bakalland Kokosraspeln
Verfallsdatum
2027-08-30
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Haselnüsse 100 g
171,50zł/kg

Preis: 17,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
blanchierte Mandeln 100 g
119,90zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Verfallsdatum 2027-05-04
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Pekannüsse 100 g
149,90zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-31
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Bakalland Bakalland Cashewnüssen Bakalland Bakalland Cashewnüssen
75 g
112,67zł/kg

Preis: 8,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-09-30
Bakalland buttrig Popcorn in der Bakalland buttrig Popcorn in der
Mikrowelle 90 g
33,22zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum
2027-10-30
Bakalland Mandelblättchen Bakalland Mandelblättchen
Verfallsdatum 2027-02-28
Bakalland bah ! Bakalland bah !
Verfallsdatum 2027-05-30
Bakalland Popcorn und Käse Bakalland Popcorn und Käse
90 g
36,67zł/kg

Preis: 3,30 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-30
Bakalland gesalzenem Popcorn Bakalland gesalzenem Popcorn
90 g
32,11zł/kg

Preis: 2,89 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5