buttrig Popcorn in der Mikrowelle

Bakalland idealnie chrupiący prosty skład bez sztucznych barwników i konserwantów źródło błonnika doskonała jakość
buttrig Popcorn in der Mikrowellebuttrig Popcorn in der Mikrowelle
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

33,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749115056

5900749115056

Preis: 2,99 zł

2.99 PLN 2027-10-30 NewCondition
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu na 100 g
Wartość energetyczna1669 kJ
Wartość energetyczna399 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,3 g
Węglowodany49 g
w tym cukry1,1 g
Błonnik8,4 g
Białko8,2 g
Sól1,94 g

Mleko : Zawiera
idealnie chrupiący prosty skład bez sztucznych barwników i konserwantów źródło błonnika doskonała jakość
Eigenschaften:chrupiąca przyjemność, Dobra i polska firma
Marke:Bakalland
Über die Marke:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kukurydza (popcorn) maślana do przygotowania w kuchence mikrofalowej.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: / Nr partii: patrz pod zgrzew Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bio Planet Bio Planet Popcorn Bio Planet Bio Planet Popcorn
(Maiskörner) BIO 250 g
22,40zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-27
Florpak rote Bohnen in der Tasche Florpak rote Bohnen in der Tasche
FLORPAK 400g 500 g
12,64zł/kg

Preis: 6,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-31
Cenos gelbe Erbsen geschält Cenos gelbe Erbsen geschält
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-02-28
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
400 g
16,05zł/kg

Preis: 6,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-07
Kupiec Bohnen schönen Jas Tyczny Kupiec Bohnen schönen Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

Preis: 12,14 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-31
Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
400 g
8,38zł/kg

Preis: 3,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-03
Bakalland Bakalland Haselnüssen Bakalland Bakalland Haselnüssen
Verfallsdatum 2027-01-30
Bakalland Bakalland Kokosraspeln Bakalland Bakalland Kokosraspeln
Verfallsdatum
2027-08-30
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bakalland Bakalland Cashewnüssen Bakalland Bakalland Cashewnüssen
75 g
112,67zł/kg

Preis: 8,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-09-30
Bakalland Mandelblättchen Bakalland Mandelblättchen
Verfallsdatum 2027-02-28
Bakalland bah ! Bakalland bah !
Verfallsdatum 2027-05-30
Bakalland Popcorn und Käse Bakalland Popcorn und Käse
90 g
36,67zł/kg

Preis: 3,30 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-30
Bakalland gesalzenem Popcorn Bakalland gesalzenem Popcorn
90 g
32,11zł/kg

Preis: 2,89 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5