Bakalland S.A. jako lider i ekspert na rynku bakalii ma świadomość korelacji pomiędzy zdrowiem a właściwą dietą, co przekłada na jakość oferowanych produktów.konsumentom, którzy poszukują zdrowych i smacznych rozwiązań, oferuje doskonałej jakości bakalie, pełne drogocennych witamin i składników odżywczych. Oferujemy niskie ceny i wygodną dostawę.

 
skipObst
5900749020237 5900749020237 Bakalland
Bakalland Bakalland Cashewnüssen Bakalland Bakalland Cashewnüssen
75 g
112,67zł/kg

Preis: 8,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-09-30
5900749020657 5900749020657 Bakalland
Bakalland Bakalland Cranberries Bakalland Bakalland Cranberries
Getrocknete 100 g
58,20zł/kg

Preis: 5,82 zł

PLN
1
4
Bakalland Bakalland Cranberries
5 5
5 2 Bakalland Bakalland Cranberries
Verfallsdatum 2027-06-30
5900749020022 5900749020022 Bakalland
Bakalland Bakalland Haselnüssen Bakalland Bakalland Haselnüssen
Bakalland Bakalland Haselnüssen
5 5
5 2 Bakalland Bakalland Haselnüssen
Verfallsdatum 2027-01-30
5900749021104 5900749021104 Bakalland
Bakalland Bakalland Kokosraspeln Bakalland Bakalland Kokosraspeln
Verfallsdatum
2027-08-30
5900749022224 5900749022224 Bakalland
Bakalland Bakalland Mak niebieski Bakalland Bakalland Mak niebieski
200 g
38,55zł/kg

Preis: 7,71 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-02-28
5900749020862 5900749020862 Bakalland
Bakalland Bakalland Mango Scheiben Bakalland Bakalland Mango Scheiben
70 g
140,43zł/kg

Preis: 9,83 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-05-30
5900749020602 5900749020602 Bakalland
Bakalland Bakalland Mieszanka Bakalland Bakalland Mieszanka
orzechów 100 g
103,20zł/kg

Preis: 10,32 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-08-30
5900749000963 5900749000963 Bakalland
Bakalland Bakalland Nerkowce lekko Bakalland Bakalland Nerkowce lekko
solone 70 g
111,57zł/kg

Preis: 7,81 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2026-12-30
5900749027045 5900749027045 Bakalland
Bakalland Bakalland Pistacja Bakalland Bakalland Pistacja
prażone 200 g
104,45zł/kg

Preis: 20,89 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-02-28
5900749020312 5900749020312 Bakalland
Bakalland Mandelblättchen Bakalland Mandelblättchen
Bakalland Mandelblättchen
5 5
5 1 Bakalland Mandelblättchen
Verfallsdatum 2027-02-28
5900749560016 5900749560016 Bakalland
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Bakalland Massen Mohn
4 5
4.5 11 Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
5900749115056 5900749115056 Bakalland
Bakalland buttrig Popcorn in der Bakalland buttrig Popcorn in der
Mikrowelle 90 g
33,22zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum
2027-10-30
5900749020244 5900749020244 Bakalland
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Bakalland entsteinten Datteln
5 5
5 3 Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
 
5900749651325 5900749651325 Bakalland
Bakalland Bakalland Ba! Granola Bakalland Bakalland Ba! Granola
czekoladowa 300 g
31,07zł/kg

Preis: 9,32 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-05-30
 
5900749610933 5900749610933 Bakalland
Bakalland Bakalland Bah! Bakalland Bakalland Bah!
Cerealienriegel 5 Lebensmittel 40 g
55,00zł/kg

Preis: 2,20 zł

PLN
1
5
Bakalland Bakalland Bah!
5 5
5 3 Bakalland Bakalland Bah!
Verfallsdatum 2027-05-30
5900749115032 5900749115032 Bakalland
Bakalland Popcorn und Käse Bakalland Popcorn und Käse
90 g
36,67zł/kg

Preis: 3,30 zł

PLN
1
9
Bakalland Popcorn und Käse
5 5
5 1 Bakalland Popcorn und Käse
Verfallsdatum 2027-09-30
5900749610995 5900749610995 Bakalland
Bakalland bah ! Bakalland bah !
Bakalland bah !
5 5
5 3 Bakalland bah !
Verfallsdatum 2027-05-30
5900749115049 5900749115049 Bakalland
Bakalland gesalzenem Popcorn Bakalland gesalzenem Popcorn
90 g
32,11zł/kg

Preis: 2,89 zł

PLN
1
18
Bakalland gesalzenem Popcorn
5 5
5 1 Bakalland gesalzenem Popcorn
Verfallsdatum 2027-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5