Big-Active Grüntee mit Erdbeere und Graviola

Big-Active
Big-Active Grüntee mit Erdbeere und GraviolaBig-Active Grüntee mit Erdbeere und Graviola
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

0,30 zł / torebek

kraj

Herkunftsland

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956700397

5900956700397

Preis: 5,99 zł

kaufen 10 szt. für 5.90 zł/szt
5.99 PLN 2028-04-30 NewCondition
herbata zielona (79 %), owoc truskawki (9 %), owoc dzikiej róży, aromaty, płatki kwiatu słonecznika (1 %), suszony sok z owoców gravioli (0,5 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 ml naparu
Wartość energetyczna3 kJ/1 kcal
Węglowodany<0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

truskawka i graviola + zielona herbata + płatki słonecznika = wyjątkowy smak, duże liście herbaty, egzotyczne owoce, barwne płatki kwiatów, biodegradowalna torebka
Marke:Big-Active
Über die Marke:Spróbuj także: Big Active Ceylon Black Tea 100 % Big Active Earl Grey Ceylon Black Tea
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbata zielona z dodatkiem owoców i płatków kwiatów, aromatyzowana, ekspresowa.
Weitere Informationen:30 g (20 tb. x 1,5 g w kopertkach)
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: 1 torebkę zalać 250 ml gorącej wody. Zaparzać przez 2-3 min.
Verpackungsart:Pudełko
Herkunftsland:Chiny
Adresse des Herstellers:„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska
Rücksendeadresse:„Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin, Polska
Posti Grüner Tee 20 Beutel Posti Grüner Tee 20 Beutel
20 szt.

Preis: 5,72 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-05-30
Posti Posti Yunan grüner Tee mit Posti Posti Yunan grüner Tee mit
Zitrone 20 szt.

Preis: 5,80 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2027-11-30
Herbapol Grüner Tee mit Zitrone Herbapol Grüner Tee mit Zitrone
-Taschen 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Grüner Tee Herbapol Herbapol Grüner Tee
20 torebek

Preis: 6,22 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-30
Herbapol Herbapol Tee Grün Herbapol Herbapol Tee Grün
blühende Kirsche 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-30
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
zur Reinigung 20 szt.

Preis: 7,12 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Big-Active Herbs Monk Big-Active Big-Active Herbs Monk
für Cholesterin 20 szt.

Preis: 6,81 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Big-Active Big-Active Pu-Erh Roter Big-Active Big-Active Pu-Erh Roter
loser Blatttee mit Zitronengeschmack 100 g
87,20zł/kg

Preis: 8,72 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Himbeerfrucht, loses Blatt 100 g
73,10zł/kg

Preis: 7,31 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-07-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Kaktusfeigenstücken, loses Blatt 100 g
73,50zł/kg

Preis: 7,35 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Orangenfrucht, loses Blatt 100 g
80,00zł/kg

Preis: 8 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Quittenfrucht, loses Blatt 100 g
74,20zł/kg

Preis: 7,42 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Green Leaf Big-Active Big-Active Green Leaf
reiner Grüntee 100 g
61,70zł/kg

Preis: 6,17 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Big-Active Big-Active
Mönchkräuter für die Verdauung 20 szt.

Preis: 7,12 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Mönch Kräuter für Big-Active Mönch Kräuter für
die Gewichtsabnahme 20 szt.

Preis: 6,55 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5