Bio Food BIO Pflaumenmus

Bio Food Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Dodatku Cukru - zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Dodatku Soli - zawiera naturalnie występujący sód. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Bio Food BIO PflaumenmusBio Food BIO Pflaumenmus
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-09-19

pojemność

cena za kilogram

69,67 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693121299

5902693121299

Preis: 12,54 zł

12.54 PLN 2028-09-19 NewCondition
ekologiczne śliwki 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna524 kJ / 123 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany30 g
w tym cukry21 g
Białko1,4 g
Sól0,04 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Dodatku Cukru - zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Dodatku Soli - zawiera naturalnie występujący sód. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Eigenschaften:100% ekologiczne bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry, Produkt polski
Marke:BioFood
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Powidełko Śliwkowe - produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C nie dłużej niż 48h.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C
BIO 270 g
107,37zł/kg

Preis: 28,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-09-16
Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
Tomatenpüree BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-14
Bio Food Biofood ökologische Bio Bio Food Biofood ökologische Bio
Saft der eingelegten Karotten 300 ml
29,10zł/l

Preis: 8,73 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Food Bio Food Bio BIO Bio Food Bio Food Bio BIO
eingelegter Gurkensaft 300 ml
23,93zł/l

Preis: 7,18 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Food ökologische Bio Food ökologische
BIO
ökologische Cranberry-Saft ökologische Cranberry-Saft
Cranberry-Saft 300 ml
66,63zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-19
Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
eingelegte Gurken 760 g
23,53zł/kg

Preis: 17,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-09-19
Bio Food Bio Apfelessig Bio Food Bio Apfelessig
700 ml
21,41zł/l

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-19
Bio Food Bio Food Vegetarischer Bio Food Bio Food Vegetarischer
roter Borschtsch BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-01-15
Bio Food Bio Food Sauerkraut mit Bio Food Bio Food Sauerkraut mit
Möhren BIO 700 g
14,29zł/kg

Preis: 10 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-16
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5