Bio Planet BIO Akaziennektarhonig

Bio Planet
55
Ok.Bio Planet BIO Akaziennektarhonig
53Bio Planet BIO Akaziennektarhonig
Bio Planet BIO AkaziennektarhonigBio Planet BIO Akaziennektarhonig
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-05

pojemność

cena za kilogram

102,97 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983784258

5902983784258

Preis: 30,89 zł

30.89 PLN 2029-02-05 NewCondition

miód akacjowy nektarowy* (100 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartosc energetyczna: 1416 kJ / 333 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Weglowodany: 83 g
w tym cukry: 72 g
Białko: 0,5 g
Sól: 0 g


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-07-23 19:01:10Ok.



Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Mehrblüten-Nektarhonig 300 g
62,00zł/kg

Preis: 18,60 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-03-24
Balcerzak Alce Nero BIO Balcerzak Alce Nero BIO
Eukalyptus-Nektar-Honig 300 g
112,77zł/kg

Preis: 33,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-11-27
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Zitrusblütennektarhonig 400 g
106,70zł/kg

Preis: 42,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-30
Alce Nero Akazienhonig BIO Alce Nero Akazienhonig BIO
400 g
146,70zł/kg

Preis: 58,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-12-02
Alce Nero Alce Nero Honig Alce Nero Alce Nero Honig
Koriander BIO 400 g
84,15zł/kg

Preis: 33,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-01-07
Bartnik Bartnik Blumenhonig Bartnik Bartnik Blumenhonig
goldene Wiesen 1 kg

Preis: 20,65 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2029-07-22
Pszczółkowo Pszczółkowo Pszczółkowo Pszczółkowo
Traditioneller Lindennektarhonig 1 kg

Preis: 56,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-10
Pszczółkowo Traditioneller Pszczółkowo Traditioneller
Bienenhonig-Akazie-Nektar 1 kg

Preis: 56,19 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-20
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5