Bio Planet Bio-Sauerkraut

Bio Planet
34Bio Planet Bio-Sauerkraut

Produkt pasteryzowany

Bio Planet Bio-Sauerkraut  Bio Planet Bio-Sauerkraut
BIO
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

12,63 zł / kg

ocena

ranking

3.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983781608

5902983781608

Preis: 8,59 zł

kaufen 6 szt. für 8.46 zł/szt
8.59 PLN 2027-12-30 NewCondition

kapusta* (60 %), woda, sól, regulator kwasowości - kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 43 kJ / 10 kcal
Tłuszcz: 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 2 g
w tym cukry: 0,1 g
Białko: 0,7 g
Sól: 2,2 g


Produkt pasteryzowany


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 4 ocen.




    Runoland gebeizt cabage bio Runoland gebeizt cabage bio
    680 g
    14,38zł/kg

    Preis: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-01
    Provitus PROVITUS Pickles Sandwich Provitus PROVITUS Pickles Sandwich
    680 g
    16,16zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    Preis: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Eingelegte Gurken mit Knoblauch 680 g
    17,34zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-03-30
    Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    Preis: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-04-11
    Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
    480 g
    15,60zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Provitus Omas Kraut Provitus Omas Kraut
    480 g
    15,17zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit
    Apple BIO 340 g
    21,82zł/kg

    Preis: 7,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Getrocknete Feigen 150 g
    89,73zł/kg

    Preis: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
    100 g
    109,90zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    Preis: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    glutenfreie Sultaninen 200 g
    52,65zł/kg

    Preis: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
    gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
    123,30zł/kg

    Preis: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
    glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Preis: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5