Bonduelle Gedämpfte rote Bohnen

Bonduelle
51Bonduelle Gedämpfte rote Bohnen
Bonduelle Gedämpfte rote BohnenBonduelle Gedämpfte rote Bohnen
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

30,56 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681012583

3083681012583

Preis: 4,89 zł

4.89 PLN 2028-05-31 NewCondition
Bonduelle Bonduelle Gedämpfte Bonduelle Bonduelle Gedämpfte
rote Bohnen 160 g
31,50zł/kg

Preis: 5,04 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-11-30
czerwona fasola, woda, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna486 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany15,2 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik8,5 g
Białko8,3 g
Sól0,51 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
chrupka i pożywna*, źródło białka 8,3 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
Marke:Bonduelle
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czerwona fasola. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Bonduelle Portion zu Bonduelle Bonduelle Portion zu
    einer Zeit rote Bohnen 2x80g 160 g
    47,38zł/kg

    Preis: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2028-11-30
    Bonduelle Bonduelle Eine Portion Bonduelle Bonduelle Eine Portion
    Kichererbsen auf einmal, 2x80g 160 g
    47,38zł/kg

    Preis: 7,58 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-11-30
    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    Bonduelle Brechbohnen Bonduelle Brechbohnen
    425 ml
    16,47zł/l

    Preis: 7 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
    Mais 425 ml
    21,18zł/l

    Preis: 9 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-11-30
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2030-04-30
    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Bonduelle Sprossen der Mungobohne Bonduelle Sprossen der Mungobohne
    Verfallsdatum 2027-12-31
    Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
    340 ml
    15,41zł/l

    Preis: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle Dosen Erbsen Bonduelle Dosen Erbsen
    212 ml
    21,37zł/l

    Preis: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
    170 ml
    26,53zł/l

    Preis: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    Verfallsdatum 2029-08-31
    Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
    170 g
    28,41zł/kg

    Preis: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2028-08-31
    Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
    340 g
    25,59zł/kg

    Preis: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle Pilz Letscho würzig Bonduelle Pilz Letscho würzig
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5