Vegeta Gemüsegewürz für Gerichte

Vegeta
54Vegeta Gemüsegewürz für Gerichte
- Nie zawiera glutenu - Bez dodatku konserwantów - Bez dodatku aromatów
Vegeta Gemüsegewürz für GerichteVegeta Gemüsegewürz für Gerichte
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-04

pojemność

cena za kilogram

23,61 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Croatia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901315056117

5901315056117

Preis: 4,25 zł

4.25 PLN 2027-11-04 NewCondition
sól jodowana (sól, jodan potasu), suszone warzywa 15,5 % (marchew, pasternak, ziemniaki, cebula, SELER, natka pietruszki), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy), cukier, przyprawy, skrobia kukurydziana, barwnik (ryboflawina)
Wartości odżywcze (%) Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna662 kJ / 157 kcal
tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
węglowodany27 g
w tym cukry22 g
błonnik5,0 g
białko8,5 g
sól56,9 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
- Nie zawiera glutenu - Bez dodatku konserwantów - Bez dodatku aromatów
Eigenschaften:oryginalna, bogactwo smaku, z 279 g świeżych warzyw*, 60 porcji, *279 g świeżych warzyw zostało użyte do wyprodukowania tego opakowania / opakowanie zawiera 27,9 g suszonych warzyw
Marke:VEGETA
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa warzywna do potraw
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia. Najlepiej spożyć przed: data z boku opakowania
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania: Na jedną porcję (250 ml) gotowanej lub duszonej potrawy (zup, sosów, ryżu, warzyw i potraw mięsnych) dodać 1 łyżeczkę (3 g) Vegety na 5 minut przed końcem gotowania. Mięso lub potrawy rybne przed pieczeniem doprawić Vegetą według uznania.
Rezepte:Pierś kurczaka z makaronem, serem gorgonzola Składniki: - 1 pierś kurczaka - 2 łyżeczki Vegety - pół łyżeczki słodkiej papryki - 2 łyżki oleju - pół słoika pomidorów suszonych - 250 g makaronu spaghetti - garść szpinaku - 100 g sera gorgonzola - garść orzechów włoskich Przygotowanie: Kurczaka pokroić w drobną kostkę. Na patelni rozgrzać olej, kurczaka doprawić Vegetą, papryką, mięso podsmażyć na złoty kolor. Dodać pokrojone w plastry suszone pomidory, dodać umyty szpinak, dusić 2 minuty, zdjąć z ognia. Makaron ugotować według instrukcji na opakowaniu. Ugotowany makaron dodać na patelnię, wymieszać. Danie posypać pokruszonym serem gorgonzola i orzechami włoskimi. Smacznego!
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Croatia
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Kamis striegeln Kamis striegeln
    Verfallsdatum 2029-01-25
    Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
    Verfallsdatum
    2027-11-30
    Prymat Kräuter der Provence Prymat Kräuter der Provence
    10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2029-08-30
    Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Vegeta Podravka natur Vegeta Podravka natur
    GemüsegewürzGerichte 150 g
    33,27zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Vegeta Podravka Veggie Würze Vegeta Podravka Veggie Würze
    Universelle 200 g
    16,55zł/kg

    Preis: 3,31 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2028-06-16
    Vegeta Podravka Vegeta Vegeta Podravka Vegeta
    Gemüsegewürz für Gerichte 70 g
    26,43zł/kg

    Preis: 1,85 zł

    PLN
    1
    32
    Verfallsdatum 2028-06-11
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5